Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 19 травня, 17:59:15

Друга спроба закупити ліки для онкохворих виявилась вдалою

31.03.2015   08:19Агенцiя

З другої спроби Чернігівський онкодиспансер закупить ліки.

За інформацією «Вісника державних закупівель» 24 березня 2015 КЛПЗ „Чернігівськийобласнийонкологічний диспансер” уклав договірі з Державноюакціонерноюкомпанією "ЛікиУкраїни" на постачання ліків: лот № 1 - наркотичні та психотропні засоби та лот № 2 - сильнодіючі та інші лікарські засоби.

На участь у торгах було подано 2 заявки: від КП „Ліки України” Чернігівської обласної ради, яка запропонувала ціну по першому лоту - 556 052,00 грн., а по другому лоту - 102 524,76 грн., та від Державної  акціонерної  компанії  "Ліки України"  - 541 420,00 грн., 97 895,66 грн. відповідно.

Загалом  «Чернігівський обласний онкологічний диспансер» за період від 1 січня до 31 березня 20015 року 7 разів оголошував тендерні закупівлі, з яких тільки два завершились підписанням договорів. Причинами відміни торгів зазначено те, щодо оцінки допущено пропозиціїменшеніждваучасникав та на участь у торгах було подано меншедвохконкурснихпропозицій.

За аналогічний період минулого року лікарня 8 разів оголошувала тендер. З них два рази завершені з визначеннямпереможця. Торги були шість разів відмінені, один  раз частково за одним лотом. Причинами відміни торгів  чотири  рази вказувалось те, що на участь у торгах було подано меншедвохконкурснихпропозицій і тричі  через порушенняпорядку публікаціїоголошення про проведення та результатизакупівлі..

Отже, не дивлячись на скрутнічаси в державі та сфері медицини зокрема, ситуація із закупівлями у обласному онкологічному диспансері поки що не погіршилась.

Останні новини Чернігівщини

Правоохоронці затримали чоловіка, у якого в машині виявили підозрілу речовину

Правоохоронці затримали чоловіка, у якого в машині виявили підозрілу речовину 11:58

Під час несення служби на одному з блокпостів міста Чернігова, гвардійці зупинили легковий автомобіль марки Renault, який рухався після початку комендантської години.

«Док» на війні у Чернігові

«Док» на війні у Чернігові 11:53

– Страшно було перші три дні, – згадує колишній лікар-дантист, а нині тероборонівець Чернігова Богдан із позивним «Док».

Новий в.о. Генерального директора Чернігівської обласної дитячої лікарні розповів про плани на посаді

Новий в.о. Генерального директора Чернігівської обласної дитячої лікарні розповів про плани на посаді 11:37

Планує ремонт бомбосховища, а головна мета – зробити Чернігівську обласну дитячу лікарню найкращою в Україні.

#КодНації. Чернігівський обласний філармонійний центр створив відео до Дня вишиванки 11:19

19 травня 2022 року – світ відзначає День вишиванки. Це міжнародне свято відзначається щороку кожного третього четверга травня і покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу.

Відновлення інфраструктури та транспортної мережі області — зведення за 18 травня

Відновлення інфраструктури та транспортної мережі області — зведення за 18 травня 11:08

У Чернігівській області 18 травня тривали першочергові роботи з відновлення пошкодженої інфраструктури.