Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 6 травня, 02:45:43

Сірі гуси і гумові муляжі

31.03.2015   08:09Агенцiя

Навесні дорослі й діти чекають повернення птахів з вирію. У березні протягом двох тижнів жителі Сіверського краю спостерігали першу хвилю прильоту диких гусей. Звичайно, у цей період полювання на пернатих заборонено. Птаство, здолавши великий і нелегкий шлях, зупинялося біля гирла річок, де для них була пожива і вода.

Табуни сірих гусей особливо приваблювали озимина чи поля , де торік вирощувалась кукурудза. (До речі, ця культура разом з соняшником займає в області 70% сільгоспугідь).

На жаль, і в нашому краї птахів часто очікує небезпека. Начальник відділу мисливського господарства Чернігівського ОУЛМГ Микола Пиріг з прикрістю зауважив, що з початку року на порушників та браконьєрів було складено понад 40 протоколів.

Того березневого дня наша рейдова бригада побувала в Чернігівському районі в селі Ковпита . Один із співзасновників місцевої агрофірми з двома своїми приятелями влаштував полювання на диких гусей. На полі, якраз поруч із трасою Чернігів-Славутич, ці спритники порозставляли 50 гумових муляжів гусей. (Між іншим, кожен муляж коштує по 500 грн.) Зрозуміло, що ковпитські мисливці — люди не бідні . Вони ще встановили від акумулятора й гучномовець, який імітував гусяче гелготання.

Зробивши засідку, рейдова бригада зупинила протиправні дії браконьєрів. Горе-мисливці намагалися «викрутитись» , сховавши своє дороге авто у колишньому хімічному складі, а зброю у сухій траві.
Микола Пиріг з колегою Володимиром Бабичем, головним спеціалістом відділу мисливського господарства облуправління, склали на зловмисників протокол. Справа розглядатиметься у суді.

 

Микола Тищенко, Чернігівське ОУЛМГ

Останні новини Чернігівщини

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області презентували сервіс податкового супроводу ветеранського підприємництва

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області презентували сервіс податкового супроводу ветеранського підприємництва 12:25

Сьогодні у Чернігові в Офісі податкових консультантів презентували нову послугу для захисників та захисниць України - податковий супровід ветеранського підприємництва.

 Земельні питання, підготовка до опалювального сезону та міжнародна співпраця: підсумки 47-ї сесії

Земельні питання, підготовка до опалювального сезону та міжнародна співпраця: підсумки 47-ї сесії 10:04

В суботу, 2 травня, відбулася 47-ма сесія Чернігівської міської ради VIII скликання. Участь у пленарному засіданні взяли 28 депутатів і депутаток.

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі 10:01

Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинула неповнолітня.

4 травня: цей день в Україні і світі

4 травня: цей день в Україні і світі 09:59

День 1531 Російська агресія - Day 1531 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини