За минулу добу органами внутрішніх справ Чернігівської області розкрито
За минулу добу органами внутрішніх справ області розкрито 22 злочини з них: 12 крадіжок індивідуального майна, 1 крадіжка державного майна, 1 факт розкрадання, привласнення майна, 2 факти вилучення зброї та боєприпасів, 2 факти ухилення від сплати аліментів, 2 факти зайняття забороненими видами господарської діяльності, 1 факт порушення авторських прав, 1 факт ухилення від покарання.
На території області виникло 3 пожежі.
За порушення громадського порядку в Чернігівській області складено 241 адмінпротокол, з них: 26 - за дрібне хуліганство, 73 - за порушення правил дорожнього руху.
Співробітниками ДАІ області за управління автотранспортом у стані алкогольного сп'яніння затримано 13 водіїв.
Останні новини Чернігівщини
У Прилуках поліцейські затримали наркоторгівця 17:43
Співробітники відділу кримінальної поліції спільно зі слідчими Прилуцького районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури задокументували низку фактів збуту наркотичних речовин, до яких причетний 39-річний місцевий житель.
Прилуцьким краєзнавчим музеєм реалізовано проєкт «Локальна спадщина Прилуччини у мистецькій Галаганівській колекції» 17:21
Тепер частину унікальної мистецької колекції з Чернігівського художнього музею можна подивитись у Прилуцькому краєзнавчому музеї. І не тільки там
Реабілітація поруч: у Сухополов’янській громаді створили соціальну тренажерну залу 15:50
Нова сучасна тренажерна зала днями відкрилася в селі Заїзд Сухополов’янської сільської ради.
Анна Казакова здобула бронзу змішаного командного турніру на чемпіонаті Європи з дзюдо 15:26
З 31 жовтня до 03 листопада у Кишиневі (Молдова) проходив чемпіонат Європи з дзюдо U23, в якому взяли участь понад 300 дзюдоїстів з 38 країн Європи.