Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 16 лютого, 20:40:38

Свято в Центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів

27.03.2015   12:50Агенцiя

Цей заклад називають одним з кращих не тільки в Україні, а й у Європі. Таку високу оцінку можна отримати лише за багаторічну сумлінну працю та її позитивні результати. А мова йде про обласний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів. Вже близько 20 років заклад підтримують як органи державної влади, так і благодійники з-за кордону.

Щороку в обласному центрі медико-соціальної реабілітації дітей-інвалідів отримують комплексну реабілітацію близько двох тисяч дітей. А ще тут їм дарують радісні миті життя. І в цьому можна було переконатися , побувавши на святковому дійстві у центрі. Захід був організований для представників органів місцевої влади та благодійників із Великобританії, які давно вже стали добрими друзями закладу і теплим словом відгукуються про нього.
 
На таких святкових дійствах малеча не тільки відпочиває, а ще й показує дорослим свої, відтворені за допомоги майстрів педагогічної справи, знання та вміння. Діти декламували вірші українською та англійською мовами, захоплено співали і танцювали. А потім дарували гостям зроблені власноруч обереги. Англійські друзі також порадували своїх підопічних сувенірами, які спеціально привезли із Великої Британії.
 
Алан Хіллар вже протягом багатьох років підтримує розвиток центру. Він тут буває дуже часто. А цього разу завітав із групою благодійників з англійського містечка Фелстед. Саме в цьому місті велика кількість людей переймається проблемами дітей, що постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, і збирають необхідну гуманітарну допомогу.
 
За словами директора обласного центру соціальної реабілітації дітей- інвалідів Василя Пасічника, 20 років тому розпочалася співпраця із добрими друзями з-за кордону. У травні 1995 року вперше прибув караван гуманітарної допомоги із Великої Британії під керівництвом Джорджа Міллза. Для створення необхідної матеріальної бази центру були залучені благодійники з Англії, США, Бельгії.
 
Щорічно центр надає гуманітарну допомогу не тільки дітям-інвалідам, а й малозабезпеченим сім᾽ям та багатодітним родинам. А загалом за 20 років своєї діяльності центр отримав із-за кордону більше півтисячі тонн гуманітарної допомоги, якою забезпечив усіх своїх підопічних.
 
Отож, цей заклад за багато років своєї діяльності надав суттєву допомогу всім тим, хто її потребував, і став справжнім рятівним острівцем надії і добра.

Останні новини Чернігівщини

5 способів миттєво стати більш впевненим

5 способів миттєво стати більш впевненим 13:30

Якщо ви перебуваєте під гнітом сумнівів і комплексів, навчитеся пишатися собою і відчувати себе на висоті.

Перед подачею на стіл...

Перед подачею на стіл... 13:21

Печенье или самодельное тесто, варёная сгущёнка или сметанно-шоколадный крем, мак или орешки в карамели — выбирайте то, что любите.

Гороскоп на наступний тиждень з 17 по 23 лютого

Гороскоп на наступний тиждень з 17 по 23 лютого 13:12

З 17 лютого до 10 березня Меркурій, планета мислення та комунікацій, знаходиться в ретроградному русіу знаку Риб, а це впливає на стосунки з навколишніми. Часто виникають непорозуміння, загострюється чутливість. Неконтрольовані емоції та панічні напади без особливих причин створюють хаос у звичномужитті. Можливі перешкоди в поїздках, складнощі з документами, конфлікти.

16 лютого – День військового журналіста України

16 лютого – День військового журналіста України 10:52

Цей день – особливий, адже саме 16 лютого 2015 року неподалік Дебальцевого, виконуючи бойове завдання, загинув редактор телерадіостудії “Бриз” Міністерства оборони України капітан 3-го рангу Дмитро Лабуткін.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини