Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 лютого, 13:48:56

Громадську раду при Головному управлінні ДФС у Чернігівській області очолив Сергій Калашник

26.03.2015   19:47Агенцiя

Сьогодні у приміщенні Головного управління ДФС у Чернігівський області відбулося засідання Громадської ради. Це перше засідання після установчих зборів, тому на розгляд були винесені першочергові питання щодо забезпечення подальшої роботи цього дорадчого органу.

Серед питань порядку денного – схвалення Положення про Громадську раду, обрання голови, заступника та секретаря, про роботу комітетів тощо.

До речі, брати участь в роботі Громадської ради при ДФС у Чернігівській області виявили бажання 95 інститутів громадянського суспільства.

Робоча група у складі 17 чоловік розробила Положення, яким дорадчий орган має керуватися у своїй роботі. З доповненнями та поправками це Положення схвалено і буде передано на погодження державному органу.

Рейтинговим голосуванням головою Громадської ради обрано Сергія Калашника, представника Всеукраїнської громадської організації «Спілка Громадських Організацій України «Народна рада», заступником голови - Андрія Глабу, керівника Чернігівського міського громадського об’єднання «За Чернігів».

З метою ефективної роботи Громадської ради планується створити фахові комітети. Протягом десяти днів члени ради мають внести пропозиції щодо бажання працювати в комітетах.

Голова Громадської ради Сергій Калашник висловив сподівання, що дорадчий орган працюватиме плідно і конструктивно, а також сприятиме зміцненню партнерських стосунків фіскальної служби з бізнесом та громадськістю.

Останні новини Чернігівщини

Презентація виставки архівних документів

Презентація виставки архівних документів "Українсько-польські відносини в 1917-1921 рр.: інституційна історія, етап встановлення" 13:40

27 лютого у Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя пройшла презентація виставки «Українсько-польські відносини в 1917-1921рр.: інституційна історія, етап становлення».

Вивчали новації у сфері публічних закупівель

Вивчали новації у сфері публічних закупівель 13:34

Ключові положення нової редакції Закону України "Про публічні закупівлі", основні зміни та нововведення у сфері закупівель за останній час висвітлювалися під час навчання за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації, що проходило в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації з 25 по 26 лютого.

Чернігівські аудитори виявили порушень на суму 747,4 тис. грн  у Відділі освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міськради

Чернігівські аудитори виявили порушень на суму 747,4 тис. грн у Відділі освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міськради 11:15

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області під час ревізії фінансово - господарської діяльності Відділу освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міської ради (далі – Відділ освіти) за період з 01.02.2017 по 30.11.2019 виявили порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 747,4 тис. грн.

Протягом тижня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 63 порушення Правил рибальства

Протягом тижня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 63 порушення Правил рибальства 11:01

З 20 по 27 лютого Чернігівським рибоохоронним патрулем вилучено 96 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 92 од. заборонених знарядь лову