Прокуратурою спільно з УМВС викрито сільського голову при одержанні хабара в 1000 доларів
Прокуратурою Чернігівської області спільно з обласним УМВС викрито посадову особу органу місцевого самоврядування при вимаганні та одержанні неправомірної вигоди у сумі 1 000 доларів США.
хабар
Мова йде про одну з сільських голів Корюківського району.
Кошти вимагалися за сприяння у наданні сільською радою дозволу на виготовлення проекту землеустрою з відведення у власність земельної ділянки в межах села площею 0,15 га.
У ході розслідування факту вимагання хабара за погодженням прокурора правоохоронними органами проведено комплекс негласних слідчих (розшукових) дій. Посадову особу викрито у м. Чернігові безпосередньо після одержання вказаних коштів.
Наразі проводяться слідчі дії з метою встановлення всіх обставин злочину. Вирішується питання про повідомлення про підозру та обрання запобіжного заходу.
Останні новини Чернігівщини
Інклюзивний театр для кожної дитини: Чернігівський театр ляльок розвиває безбар’єрні культурні ініціативи 10:21
Чернігівський обласний театр ляльок імені Олександра Довженка постійно працює над тим, щоб культурні послуги були доступними для всіх дітей, зокрема для юних глядачів з особливими освітніми потребами
Аграрії області засіяли майже половину від прогнозованих площ 09:49
На Чернігівщині тривають весняно-польові роботи. Станом на 11 травня ярими культурами вже засіяно 505,1 тис. га.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:46
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 4 особи постраждали.
12 травня: цей день в Україні і світі 08:44
День 1539 Російська агресія - Day 1539 Russian aggression