Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 24 жовтня, 01:12:21

Наркотики для засуджених установ: у цигарках та фарбі для взуття

24.03.2015   15:26

Двічі за тиждень не вдалося передати наркотики засудженим у колонії ДПтС України в Чернігівській області.

Для засудженого Менської виправної колонії № 91 наркотичну речовину заховали у коробку крем-фарби для взуття. Для засудженого Чернігівського СІЗО – запакували у фільтри цигарок.

Передавали наркотичні речовини зловмисники знову в унікальний спосіб. Так у посилці, яка надійшла до Менської виправної колонії № 91, під час її догляду, в коробці з-під крем-фарби для взуття було виявлено та вилучено пакетик із невідомою речовиною зеленого кольору рослинного походження.

В іншій посилці пенітенціарії Чернігівського СІЗО у трьох цигарках замість фільтра виявили фрагменти медичного бинта, просоченого рідиною коричневого кольору з різким запахом ацетону.

Про ці події співробітники установ ДПтС України в Чернігівській області повідомили до райвідділів міліції, а вилучені речовини направили на експертизу.

Ті, хто передає наркотики в колонії, і потенційні одержувачі добре знають про кримінальну відповідальність. Яка їх, мабуть, не лякає. Способи передати наркотики до заборонених зон стають щораз більш вигадливі. Найчастіше їх намагаються надіслати чи передати в посилках та бандеролях.

Останні новини Чернігівщини

Патрульні співпрацюють з автошколами Чернігова

Патрульні співпрацюють з автошколами Чернігова 15:48

В Україні набирає обертів проект «Випробуй у безпеці», орієнтований на профілактику керування транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння.

Кар'єра і навчання разом з Рейкарц

Кар'єра і навчання разом з Рейкарц 14:01

Саме це пропонували в Чернігові під час презентації національної мережі готелів та ресторанів Reikartz Hotel Group її представники.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 13:46

З 01.10.2019 р.здійснюється моніторинг захворюваності на грип та ГРВІ.

Поліція закликає громадян добровільно роззброїтися в рамках місячника добровільної здачі зброї

Поліція закликає громадян добровільно роззброїтися в рамках місячника добровільної здачі зброї 13:43

Уникнути кримінальної відповідальності жителі Чернігівщини можуть в разі звернення до поліції та добровільної здачі незареєстрованої вогнепальної, холодної зброї, набоїв та вибухівки.

Неправдиві повідомлення про вибухівку тягнуть кримінальну відповідальність за законом

Неправдиві повідомлення про вибухівку тягнуть кримінальну відповідальність за законом 13:32

Під процесуальним керівництвом Прилуцької місцевої прокуратури здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом завідомо неправдивого повідомлення про загрозу безпеці громадян за ч.1 ст.259 КК України.