Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 24 жовтня, 01:10:36

453 дозволи на розміщення реклами в Чернігові продовжено на рік

24.03.2015   09:28

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради за поданням комунального підприємства «Дільниця з контролю за благоустроєм міста» продовжив на один рік термін дії 453 дозволів на тимчасове розміщення зовнішньої реклами.

Про це йдеться в рішенні виконкому.

Дозволи продовжені для 30 суб’єктів  господарської діяльності. Зокрема, відомим банкам, закладам харчування і торгівлі, підприємствам, які займаються рекламною діяльністю, надають послуги та фізичним особам підприємцям.

Серед об’єктів зовнішньої реклами такі конструкції: «лайт-бокси», «сіті-лайти», «троли», «біг-борди» «рекламні щити», «призматрони», «скроли», «тріедри» та конструкції на фасадах житлових будинків.

Орган виконавчої влади скасував дозвіл на розміщення двох конструкцій зовнішньої реклами у зв`язку з порушенням умов розміщення реклами.

Виконком доручив робочому органу – комунальному підприємству «Дільниця з контролю за благоустроєм міста» міської ради (керівник Артем Стах) – оформити та видати замовникам дозволи на тимчасове розміщення зовнішньої реклами.

Останні новини Чернігівщини

Патрульні співпрацюють з автошколами Чернігова

Патрульні співпрацюють з автошколами Чернігова 15:48

В Україні набирає обертів проект «Випробуй у безпеці», орієнтований на профілактику керування транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння.

Кар'єра і навчання разом з Рейкарц

Кар'єра і навчання разом з Рейкарц 14:01

Саме це пропонували в Чернігові під час презентації національної мережі готелів та ресторанів Reikartz Hotel Group її представники.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 13:46

З 01.10.2019 р.здійснюється моніторинг захворюваності на грип та ГРВІ.

Поліція закликає громадян добровільно роззброїтися в рамках місячника добровільної здачі зброї

Поліція закликає громадян добровільно роззброїтися в рамках місячника добровільної здачі зброї 13:43

Уникнути кримінальної відповідальності жителі Чернігівщини можуть в разі звернення до поліції та добровільної здачі незареєстрованої вогнепальної, холодної зброї, набоїв та вибухівки.

Неправдиві повідомлення про вибухівку тягнуть кримінальну відповідальність за законом

Неправдиві повідомлення про вибухівку тягнуть кримінальну відповідальність за законом 13:32

Під процесуальним керівництвом Прилуцької місцевої прокуратури здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом завідомо неправдивого повідомлення про загрозу безпеці громадян за ч.1 ст.259 КК України.