Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 25 квітня, 14:38:06

До уваги любителям рибалки

24.03.2015   07:33Агенцiя

Встановлено заборону лов риби та інших водних біоресурсів на території Чернігівської області на весняно-літній період.

Відповідно даного наказу:
- Заборонено будь-яке рибальство та пересування будь-яких плавзасобів, крім суден спеціально уповноважених органів, які здійснюють охорону водних біоресурсів, на період нересту риб і розмноження інших водних біоресурсів в підконтрольних рибогосподарських водних об’єктах у такі строки:
- у всіх водосховищах – з 1 квітня до 9 червня (включно);
- р. Дніпро – на ділянці від м. Лоїв до с. Нижні Жари, Республіки Білорусь, р. Сож від населеного пункту Яриловицький Скиток до гирла річки – з 1 квітня до 31 травня (включно);
- у всіх інших річках в корінних водах – з 1 квітня до 20 травня (включно);
- у новостворених водних об’єктах, а також в придатковій системі річок та інших водних об’єктах – з 1 квітня до 29 червня (включно).
- Заборонено всякий лов раків у водоймах, що підконтрольні управлінню в період виношування ікри, першої і другої линьок з 1 квітня до 10 червня і з 1 серпня до 15 вересня (включно).
- Заборонено під час нересту проводити у рибогосподарських водних об’єктах та в прибережних захисних смугах будівельні, днопоглиблювальні, вибухові, бурові, сейсмологічні роботи, видобуток гравію і піщано – ракушкової суміші, інші види гідромеханізованих робіт.
- Дозволено любительське рибальство однією поплавковою або донною вудкою із одним гачком і спінінгом з берега в місцях згідно розроблено переліку.

Для оперативного реагування на порушення природоохоронного законодавства при використанні об’єктів тваринного світу, в тому числі водних живих ресурсів та з метою якісного та ефективного проведення операції «Нерест» Держекоінспекцією у Чернігівській області разом з Управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Чернігівській області розроблений та погоджений «план спільних заходів щодо забезпечення охорони навколишнього природного середовища і контролю за використанням природних ресурсів на території Чернігівської області в 2015 р.».

Держекоінспекцією у Чернігівській області постійно проводитимуться рейдові перевірки по дотриманню вимог природоохоронного законодавства у сфері регулювання охорони водних живих ресурсів на водоймах Чернігівської області.

Детальніша інформація про місця відкриті для любительського рибальства в період весняно-літньої заборони однією поплавкою або донною вудкою із одним гачком і спінінгом з берега та перелік основних нерестовищ на водоймах Чернігівської області розміщена на сайті Держекоінспекції у Чернігівській області за адресою: http://deicn.gov.ua

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:55

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

Психологічна підтримка для людей, які зазнали страждань внаслідок війни 09:51

Український ветеранський фонд започатковує терапевтичну групу для тих, хто зазнав страждань внаслідок війни – людей, які чекають рідних з фронту, внутрішньо переміщених осіб та усіх, хто відчуває тривогу і знесилення через війну.

25 квітня: цей день в Україні і світі

25 квітня: цей день в Україні і світі 08:47

ДЕНЬ 792 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 792 RUSSIAN AGRESSION

365 пожеж в природній екосистемі Чернігівщини з початку року: чому виникають та як запобігти 18:11

«До речі, це майже в два рази більше, ніж за аналогічний період минулого року (186 надзвичайних ситуацій), – повідомив на брифінгу в офіційному медіацентрі ОВА Олександр Бобро, заступник начальника Головного управління із запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ ДСНС України в області. – 356 із них – суха трава та сміття на відкритих територіях, а 9 пожеж – це лісові масиви та насадження».

Бізнес, який постраждав під час ракетних ударів 17 квітня, може отримати грант на відновлення від МОМ 18:08

Міжнародна організація з міграції (МОМ) в рамках проєкту «Життєздатність+ Економічна інтеграція внутрішньо переміщених осіб та постраждалих від війни», що фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) через Банк розвитку KfW, допоможе чернігівським підприємцям.