Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 24 жовтня, 01:04:28

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

21.03.2015   10:37Агенцiя

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 20 березня по 08 годину 21 березня 2015 року

МНС

МНС

Пожежі: зареєстровано 25 пожеж, з яких 15 в житловому секторі, 9 в екологічних природних системах та 1 інша. Загинула 1 людина.
 
Описи деяких пожеж:
 
1. Пожежа сухої трави Ріпкинський район, біля с. Мохначі Об 11 год. 10 хв. на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі 5 га. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено.
 
2. Пожежа Чернігівський район, СТ "Росинка" О 12 год. 34 хв. сталася пожежа господарчої будівлі. Вогнем знищено будівлю. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Власник та збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 15 000 грн.
 
3. Пожежа сухої трави Щорський район, біля с. Кучинівка О 13 год. 20 хв. на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі 5 га. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено.
 
4. Пожежа в житловому секторі Новгород-Сіверський район, с. Дігтярівка О 13 год. 50 хв. сталася пожежа безгосподарчої будівлі. Вогнем знищено покрівлю на площі 20 кв.м, пошкоджено стіни. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено. Врятовано матеріальних цінностей на суму 250 000 грн.
 
5. Пожежа сухої трави Чернігівський район, біля с. Андріївка О 14 год. 20 хв. на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі 3 га. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено.
 
6. Пожежа в житловому секторі Бобровицький район, с. Кобижча О 14 год. 25 хв. сталася пожежа господарчої будівлі. Вогнем знищено покрівлю, пошкоджено стіни на площі 3 кв.м. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збиток - 2 000 грн. Підрозділи ДСНС на гасіння пожежі не залучалися.
 
7. Пожежа сухої трави Талалаївський район, біля с. Обухове О 15 год. 31 хв. на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі 1 га. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено.
 
8. Пожежа сухої трави м. Ніжин, вул. Сівкова О 15 год. 35 хв. на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі 1 га. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено.
 
9. Пожежа сухої трави Щорський район, біля с. Петрівка О 15 год. 54 хв. на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі 5 га. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено.
 
10. Пожежа в житловому секторі Чернігівський район, с. Красне О 16 год. 49 хв. сталася пожежа господарчої будівлі. Вогнем знищено будівлю. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збиток - 2 000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 30 000 грн. Біля присадибної ділянки, на відкритій території, було виявлено тіло гр. П., 1949 р.н.
 
11. Пожежа сухої трави м. Ніжин, вул. Прилуцька О 16 год. 55 хв. на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі 1 га. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено.
 
12. Пожежа сухої трави Чернігівський район, біля с. Халявин О 20 год. 10 хв. на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі 3 га. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено.


Виявлення та знищення ВНП:
 
20.03.2015 року о 14 год. 10 хв. групою розмінування 8 навчального центру Державної спеціальної служби транспорту Міністерства інфраструктури України у Чернігівській області було знищено 44 мінометні міни калібром 50 мм, 3 мінометні міни калібром 82 мм та 40 підривників часів Великої Вітчизняної війни, які були виявлені 19 та 20 березня 2015 року на 14-му км залізничного перегону Часниківка - Доч, Бахмацького району, Чернігівської області.

Останні новини Чернігівщини

Патрульні співпрацюють з автошколами Чернігова

Патрульні співпрацюють з автошколами Чернігова 15:48

В Україні набирає обертів проект «Випробуй у безпеці», орієнтований на профілактику керування транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння.

Кар'єра і навчання разом з Рейкарц

Кар'єра і навчання разом з Рейкарц 14:01

Саме це пропонували в Чернігові під час презентації національної мережі готелів та ресторанів Reikartz Hotel Group її представники.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 13:46

З 01.10.2019 р.здійснюється моніторинг захворюваності на грип та ГРВІ.

Поліція закликає громадян добровільно роззброїтися в рамках місячника добровільної здачі зброї

Поліція закликає громадян добровільно роззброїтися в рамках місячника добровільної здачі зброї 13:43

Уникнути кримінальної відповідальності жителі Чернігівщини можуть в разі звернення до поліції та добровільної здачі незареєстрованої вогнепальної, холодної зброї, набоїв та вибухівки.

Неправдиві повідомлення про вибухівку тягнуть кримінальну відповідальність за законом

Неправдиві повідомлення про вибухівку тягнуть кримінальну відповідальність за законом 13:32

Під процесуальним керівництвом Прилуцької місцевої прокуратури здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом завідомо неправдивого повідомлення про загрозу безпеці громадян за ч.1 ст.259 КК України.