Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 15 жовтня, 08:03:52

Серія крадіжок на ґрунті вживання алкогольних напоїв та наркотичної залежності

21.03.2015   10:33

Прокуратурою міста Чернігова здійснювалось процесуальне керівництво досудовим розслідуванням та підтримано державне обвинувачення під час розгляду Новозаводським районним судом міста Чернігова кримінального провадження за обвинуваченням громадянина О., який у період з травня 2014 по червень 2014 вчинив 8 крадіжок та 1 грабіж.

В грудні 2014 року судом було винесено вирок, яким особу визнано винним у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 185, ч. 3 ст. 185, ч. 2 ст. 186 КК України та призначено покарання у вигляді 4 років позбавлення волі.

Під час розгляду судом кримінального провадження було виявлено, що злочинець вчинив, ще 4 крадіжки 2 з яких у стані алкогольного сп’яніння.

На даний час досудове розслідування по вищевказаним епізодам закінчено і кримінальне провадження направлено до суду. Вироком суду громадянина О. засуджено до позбавлення волі на строк 5 років. Під варту обвинуваченого було взято в залі суду.

Своїми протиправними діями обвинувачений спричинив матеріальну шкоду громадянам на загальну суму понад двадцять п’ять тисяч гривень.

Крім того громадянин О. й раніше був нечистим на руку, за що уже відсидів не один строк. Але суворі покарання не виправили чоловіка. На волі він так і не знайшов роботу до душі, щоб чесною працею заробляти на життя. Тож з часом знов узявся до крадіжок.

Останні новини Чернігівщини

Набрав законної сили вирок щодо особи, яка обвинувачувалась у

Набрав законної сили вирок щодо особи, яка обвинувачувалась у "фейкових" повідомленнях про мінування 07:57

Відділом підтримання обвинувачення в суді прокуратури Чернігівської області спростовані безпідставні твердження апеляційної скарги сторони захисту щодо необхідності пом’якшення покарання особі, яка двічі завідомо неправдиво повідомляла про замінування будівель міста Чернігова.

Чернігівська поліція встановила осіб, які розприскали газ в школі

Чернігівська поліція встановила осіб, які розприскали газ в школі 07:54

Співробітники Чернігівського відділу поліції провели низку заходів, які допомогли їм встановити, хто вчора розприскав газ у школі № 21.

Серед сільських жителів Чернігівщині, 55% становлять жінки

Серед сільських жителів Чернігівщині, 55% становлять жінки 07:46

До Міжнародного дня сільських жінок.

15 жовтня - Міжнародний день сільських жінок

15 жовтня - Міжнародний день сільських жінок 07:42

Те, що лягає на плечі деяких наших жінок, то з чим вони інколи віртуозно справляються, приводить багатьох представників протилежної статі в почуття глибокого здивування і поваги. Це ми, як правило, розмірковуємо про представниць населення міських районів, а що говорити про жінок, яким випало щастя проживати поза міських зручностей і широкої інфраструктури?

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини