Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 17 вересня, 03:01:27

За добу мобільні патрулі рятувальників ліквідували 16 загорянь та спіймали 2 паліїв

20.03.2015   16:07Агенцiя

20-го березня на Чернігівщині мобільні патрулі рятувальників виявили та оперативно ліквідували 16 загорянь сухої рослинності. Тим самим усунуто загрозу поширення вогню на житлові будинки та господарчі споруди.

Також, у Чернігівському районі поблизу смт Михайло-Коцюбинське один з патрулів затримав і передав правоохоронцям двох чоловік, які підпалювали на луку суху траву.

Нагадаємо, що у зв’язку зі збільшенням кількості пожеж, причиною яких є спалювання населенням сухої рослинності та сміття, з числа фахівців обласного Управління ДСНС України створено кілька мобільних патрулів. Вони об’їздять території на легковому транспорті та озброєні підручними засобами пожежогасіння. До завдань патрулів входить проведення роз'яснювальної пожежно-профілактичної роботи серед населення, виявлення осіб, які порушують заходи пожежної безпеки, та пошук осередків загорянь з метою їх оперативного гасіння у стадії розвитку.
З цим нагадуємо, що спалювання сухої рослинності та сміття створює небезпеку виникнення пожеж і загрожує життю та здоров’ю людей.

Останні новини Чернігівщини

Прославляємо ніжинський огірок

Прославляємо ніжинський огірок 17:36

У Ніжині можна не лише дізнатись чимало цікавого з історії краю, але й відпочити на святкових заходах, які стали традиційними для нашого міста.

Дослідження пагорба біля Єлецького монастиря

Дослідження пагорба біля Єлецького монастиря 17:18

Минулого тижня, у рамках розробки проекту з укріплення схилу та пагорбу біля Єлецького монастиря здійснювалися роботи з дослідження ґрунтів на зазначеній ділянці.

У Чернігові відкрито унікальну виставку відомого фотохудожника Віктора Кошмала, присвячену Дню рятівника

У Чернігові відкрито унікальну виставку відомого фотохудожника Віктора Кошмала, присвячену Дню рятівника 17:09

16 вересня у Чернігівському "Міському Палаці культури імені В'ячеслава Радченка" відбулося урочисте відкриття унікальної виставки відомого фотохудожника Віктора Кошмала, присвяченої Дню рятівника.

Погоджувальна рада затвердила перелік питань сорок п’ятої сесії Чернігівської міськради сьомого скликання

Погоджувальна рада затвердила перелік питань сорок п’ятої сесії Чернігівської міськради сьомого скликання 13:04

Засідання Погоджувальної ради перед сорок п’ятою сесією Чернігівської міської ради сьомого скликання відбулося в Чернігівській міській раді 16 вересня.

Чергове навчання для працівників центрів соціально-психологічної реабілітації дітей

Чергове навчання для працівників центрів соціально-психологічної реабілітації дітей 12:17

Службою у справах дітей Чернігівської ОДА проведенно семінар-тренінг «Сучасні практики соціально-психологічної реабілітації дітей у закладах соціального захисту» для керівників, вихователів та психологів центрів соціально-психологічної реабілітації дітей.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини