Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 20 червня, 22:08:38

Рятувальники та екологи проводять рейди щодо попередження пожеж від спалювання сухої рослинності

20.03.2015   07:41Агенцiя

У зв’язку із різким зростанням кількості пожеж, що виникають внаслідок спалювання сухої рослинності та сміття, фахівці обласного Управління Держслужби України з надзвичайних ситуацій та Державної екологічної інспекції проводять профілактичні рейди.

В ході цього людям роз'яснюються заходи пожежної та екологічної безпеки, наводяться приклади та наслідки пожеж, а також вручаються відповідні пам’ятки. До грубих порушників пожежної безпеки та природоохоронного законодавства застосовуються штрафні санкції.

Нагадаємо, що відповідно до статті 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, випалювання сухої рослинності та сміття карається стягненням у розмірі від 170-ти до 340-ка гривень на громадян та від 850-ти до 1190-та грн на посадовців.

У зв’язку з цим, рятувальники звертають увагу населення на заборону спалювання сухої рослинності та сміття без відповідного дозволу. Якщо останній Ви отримали від уповноважених служб, то будьте обережними у поводженні з вогнем. Не розводьте багаття у вітряну погоду та ближче 15 м від будівель. Постійно контролюйте процес горіння, адже поривами вітру полум’я може вмить перекинутися на житлові чи господарчі будівлі, автомобілі, дерева тощо. Також, слідкуйте за розвагами дітей, роз’яснюйте їм про небезпеку пожеж, ховайте від них сірники та запальнички.

Останні новини Чернігівщини

Найбільше він любив людей і небо: у Ніжині відкрили меморіальну дошку Герою України Данилу Мурашку 17:20

Сьогодні у Ніжині відбулося відкриття меморіальної дошки на честь нашого земляка, Героя України, легендарного військового льотчика, майора Данила Мурашка. Встановлено її на вулиці, яка віднедавна гордо носить його ім’я.

Результат Драгера — 2,25 проміле: патрульні відсторонили від керування нетверезого водія 16:36

Нещодавно патрулюючи вулицею Федора Уманця, за порушення ПДР інспектори зупинили автомобіль Mercedes-Benz 200 D.

Формуючи культуру пам’яті: у Чернігові відбулася зустріч із представницями ГО «Вшануй» 16:13

19 червня в Чернігівській міській раді відбулася робоча зустріч із Катериною Даценко та Єлизаветою Плескачовою — представницями громадської організації «Вшануй», яка займається розвитком культури пам’яті в Україні та популяризацією загальнонаціональної хвилини мовчання.

Понад 3,1 млн грн надійшло до місцевого бюджету за адміністративні послуги, надані землевпорядниками Чернігівщини з початку 2026 року 15:44

З початку поточного року землевпорядники Чернігівської області спрямували до загального фонду місцевого бюджету 3,101 млн грн за надані населенню адміністративні послуги з питань ведення Державного земельного кадастру.

Через отримані травми загинула пасажирка: повідомлено про підозру водію, який керував автомобілем напідпитку 15:10

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру 51-річному жителю Прилуцького району Чернігівської області у порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння, що спричинило смерть потерпілого (ч. 3 ст. 286-1 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини