Міжнародний конкурс інвестиційних проектів
До уваги суб’єктів господарювання області!
2 березня 2015 року стартував Міжнародний конкурс інвестиційних проектів, організований:
Міжнародним правовим центром EUCON
Польсько-Українською господарчою палатою
Міжнародним аудиторським союзом
Конкурс завершиться 15 травня 2015 року у м. Варшава, де буде оголошено переможців.
Для цього достатньо подати заявку на участь у конкурсі , відповідно до вимог та у терміни, визначені Положенням про Порядок проведення Міжнародного конкурсу інвестиційних проектів.
Презентація 25 кращих проектів відбудеться у рамках щорічного Міжнародного форуму «ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОГО БІЗНЕСУ», який пройде 14-15 травня 2015 року у м. Варшава.
25 фіналістів Конкурсу отримають можливість презентації власного проекту для урядових та ділових кіл Польщі.
Для 5 переможців відкриються додаткові можливості щодо реалізації своїх проектів на території Республіки Польща.
Мета даного заходу - надати сприяння українському бізнесу при виході на європейський ринок.
Детальна інформація за посиланням: ttp://eucon.ua/mizhnarodny-j-konkurs-investy-tsijny-h-proektiv/ .
Kind regards
Igor Ursol
Deputy secretary General on regional cooperation issues
ICC Ukraine
Address: 19-B, Reytarska str. / Kyiv 01030 / Ukraine
Tel/Fax: +38 044 270 54 51 / +38 044 270 68 29
E-mail: orgdep@iccua.org / Website: www. iccua.org
Контактна інформація:
Відповідальна особа: Вакулік Олена
Тел./факс: +380 44 2380944, +380 44 2380413
e-mail: Konkurs@eucon.ua
Останні новини Чернігівщини
В Чернігівському районі під час пожежі загинули троє людей: поліція розслідує обставини трагедії 14:50
9 лютого до поліції надійшло повідомлення про пожежу в одному з домоволодінь в селищі Ріпки Чернігівського району.
У Чернігові викрито групу медиків, які оформлювали фіктивну непридатність до служби 14:47
На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу організованого злочинного угруповання медиків, які налагодили корупційну схему ухилення від мобілізації
Надзвичайні події в області за останню добу 11:43
Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію та 7 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж та 1 іншу подію. Внаслідок надзвичайної ситуації та небезпечних подій загинули 4 особи.
У 2025 році ПРООН допомогла Чернігівщині розчистити майже 14 тисяч тонн завалів 11:42
У минулому році розчистити майже 14 тисяч тонн завалів допомогла Чернігівщині Програма розвитку ООН (ПРООН). Організація за фінансування Уряду Японії провела демонтаж пошкоджених будівель, розчищення територій і сортування відходів у трьох громадах області. Зокрема, було охоплено 57 локацій в Чернігівській, Іванівській та Куликівській ТГ. При цьому демонтовано 46 будівель і розчищено 11 громадських просторів.
10 лютого: цей день в Україні і світі 08:48
День 1448 Російська агресія - Day 1448 Russian aggression