Справу Ніжинських “робінгудів” розглядає суд
В Деснянському районному суді міста Чернігова розглядається кримінальна справа, порушена за ознаками злочинів, передбачених статтями 257, 186 ч. 5, 187 ч. 2, 4, 189 ч. 4, 263 ч. 1, 289 ч. 3, 309 ч. 1, 357 ч. 3 Кримінального кодексу України відносно озброєної організованої групи-банди у складі непрацюючих мешканців Ніжина.
Молодики, згідно з попередньо розробленим планом та розподілом ролей, маючи у своєму розпорядженні вогнепальну зброю, представляючись працівниками міліції, що ведуть боротьбу з незаконним обігом наркотичних засобів, здійснювали озброєні напади та силовий захват громадян, завдаючи їм тілесні ушкодження (у тому числі із застосуванням спецзасобів, вогнепальної зброї), вимагали гроші.
В ході супроводження кримінальної справи, працівниками УБОЗ УМВС в Чернігівській області задокументовано 13 злочинів, 11 з яких в складі організованої злочинної групи. В числі інкримінованих та задокументованих злочинів: бандитизм, 5 вимагань, 2 розбійні напади, грабіж, незаконний обіг вогнепальної зброї та наркотичних засобів, незаконне заволодіння транспортним засобом, викрадення документів.
Потерпілим громадянам завдано збитків на суму близько 100 тисяч гривен. У членів банди вилучено зброю та автомобілі Мегсеdes-Benz-200С, Ореl Аscona, Skoda Оctavia, ВАЗ – 2108, ВАЗ – 21099.
Організатор банди та четверо спільників у 2010 році були заарештовані та перебувають у СІЗО міста Чернігова, ще одного молодика було відпущено на підписку про невиїзд. Зараз їх долю вирішує суд.
Останні новини Чернігівщини
“Jazz-Куліса” до Міжнародного дня джазу 09:13
В останній день квітня світова спільнота відзначає Міжнародний день джазу. У межах творчого проєкту Чернігівського обласного філармонійного центру “Jazz-Куліса” джаз-бенд “BissQuit” 28 квітня 2026 року представив глядачам яскраву і видовищну концертну програму, присвячену цьому дню.
Поліція розслідує кримінальне провадження за фактом жорстокого поводження з твариною в Чернігові 09:10
28 квітня до поліції надійшло повідомлення про те, що в одному з мікрорайонів Чернігова виявлено вбиту собаку.
Із візитом на Чернігівщині – делегація австрійських парламентарів і дипломатів 09:09
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із австрійськими парламентарями і дипломатами. У складі делегації – представники різних політичних сил, а також – посольства. Гості відвідали Ягідне. Показали їм і наслідки російських ударів по Чернігову.
Безбар’єрність як стандарт: досвід закладів культури Чернігівщини 09:07
Про розвиток безбар’єрності в культурній сфері області говорили сьогодні на брифінгу в медіацентрі Чернігівської ОВА.
єВідновлення: компенсацію за пошкоджене житло отримають ще 17 чернігівців, за знищене - двоє 08:59
Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 28 квітня затвердив чергові рішення комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією рф проти України.