Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 23 січня, 23:10:02

Прокуратура зупинить безладдя з лікарями вузлової лікарні залізниці

18.03.2015   15:14

Прокуратурою Чернігівської області заявлено до суду позов до Чернігівської міської ради з вимогою зобов’язати її прийняти в комунальну власність територіальної громади м. Чернігова Вузлову лікарню станції Чернігів Південно-Західної залізниці.

Відсутність фінансування лікарні за рахунок місцевого бюджету вже упродовж майже трьох місяців спричиняє невиплату заробітної плати працівникам лікарні, утворення та зростання заборгованості з виплати загальнообов’язкових внесків, комунальних платежів, нарахування штрафних санкцій. Через це наростає суспільний протест, діяльність лікарні фактично зупинена.

Прокуратурою встановлено, що дана лікарня до кінця минулого року фінансувалася за рахунок видатків з Державного бюджету України. У 2015 році законодавством передбачено фінансування таких лікарень за рахунок місцевих бюджетів та, відповідно, їх переведення з державної у комунальну власність.

Окрім того, видатки для фінансового забезпечення вузлової лікарні станції Чернігів включено до загального обсягу медичної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам (згідно додатку №10 до Закону України «Про державний бюджет України на 2015 рік»).

Дії, необхідні для передачі лікарні в комунальну власність, Міністерством інфраструктури України виконано; сам заклад неодноразово звертався до керівництва міста з відповідними листами.

Проте, жодного рішення не прийнято.

Без передачі лікарні на баланс міської ради її фінансування за рахунок місцевого бюджету та подальше отримання відповідної державної субвенції неможливі.

Таке становище є грубим порушенням вимог законодавства.

Загалом по державі процедуру перепідпорядкування цілісних майнових комплексів лікарень вже проведено й питання їх фінансування вирішено.

Останні новини Чернігівщини

В Прилуках поліція розслідує обставини ДТП з трьома легковиками

В Прилуках поліція розслідує обставини ДТП з трьома легковиками 17:28

Водій автомобіля «Богдан» створив аварійну ситуацію, через що сталося зіткнення з «ВАЗом» на зустрічній смузі руху та «Рено Логан», який перебував на стоянці.

У Чернігові відбулася нарада з приводу подальших дій профспілок щодо не підтримки антинародних законопроектів

У Чернігові відбулася нарада з приводу подальших дій профспілок щодо не підтримки антинародних законопроектів 16:57

23 січня, за ініціативи голови Федерації профспілкових організацій Чернігівської області (далі ФПО) Ігоря Москаленко в залі засідань Президії ФПО відбулася нарада.

Муніципальна варта Чернігова ліквідували 34 графіті із рекламою психотропних речовин

Муніципальна варта Чернігова ліквідували 34 графіті із рекламою психотропних речовин 14:49

Співробітники Муніципальної варти Чернігова тільки з початку тижня ліквідували 34 графіті із рекламою психотропних речовин на будівлях міста.

ЦНАП Чернігова - п'ятий в Україні по кількості послуг за день

ЦНАП Чернігова - п'ятий в Україні по кількості послуг за день 14:26

Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) міста Чернігова - п'ятий в Україні по кількості наданих послуг. У середньому за один робочий день тут надається понад 1600 послуг, тобто щомісяця надходить понад 42000 звернень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини