Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 23 січня, 21:31:07

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

18.03.2015   12:15Агенцiя

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 17 березня по 08 годину 18 березня 2015 року

МНС

МНС

Пожежі: зареєстровано 41 пожежу, з яких 19 в житловому секторі, 19 пожеж в екологічних природних системах, 2 інші та 1, що не підлягає обліку.

Описи деяких пожеж:

1. Пожежа сухої трави Ніжинський район, с. Перебудова О 09 год. 02 хв. на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі 5 га. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено.

2. Пожежа в житловому секторі Куликівський район с. Ковчин О 12 год. 24 хв. сталася пожежа трьох неексплуатуємих будинків. Вогнем знищено будівлі. Власники та збитки встановлюються. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Врятовано матеріальних цінностей на суму 160 000 грн.

3. Пожежа сухої трави Щорський район, біля с. Тур'я О 13 год. 06 хв. на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі 9 га. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено.

4. Пожежа в житловому секторі Городнянський район, с. Сутоки О 13 год. 15 хв. сталася пожежа двох неексплуатуємих будівель. Вогнем знищено покрівлю та перекриття, пошкоджено стіни. Причина - підпал гр.К., 1991 р.н. Врятовано матеріальних цінностей на суму 100 000 грн.

5. Пожежа в житловому секторі Семенівський район, с. Карповичі О 13 год. 25 хв. сталася пожежа чотирьох безгосподарчих будівель. Вогнем знищено будівлі. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено. Врятовано матеріальних цінностей на суму 80 000 грн.

6. Пожежа сухої трави Чернігівський район, біля с. Киселівка О 13 год. 58 хв. на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі 50 га. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено.

7. Пожежа сухої трави Чернігівський район, біля с. Количівка О 14 год. 07 хв. на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі 10 га. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено.

8. Пожежа сухої трави Сосницький район, біля с. Лави О 14 год. 09 хв. на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі 20 га. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено.

9. Пожежа в житловому секторі Ріпкинський район, біля с. Вербичі О 14 год. 20 хв. сталася пожежа трьох неексплуатуємих будівель. Вогнем знищено будівлі. Власник та збитки встановлюються. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Врятовано матеріальних цінностей на суму 40 000 грн.

10. Пожежа настилу в лісі (не підлягає обліку) Борзнянський район, біля с. Купченки О 14 год. 20 хв. на території СТОВ " Галайбинський Обрій" сталася пожежа настилу в лісі на площі 4 га. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено. Врятовано лісовий масив.

11. Пожежа Куликівський район, СТ "143 км" О 15 год. 29 хв. сталася пожежа трьох дачних будівель. Вогнем знищено будівлі. Власники та збитки встановлюються. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Врятовано матеріальних цінностей на суму 25 000 грн.

12. Пожежа сухої трави Чернігівський район, біля с. Деснянка О 16 год. 24 хв. на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі 5 га. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено.

13. Пожежа сухої трави Менський район, біля с. Синявка О 16 год. 50 хв. на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі 10 га. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено.

14. Пожежа сухої трави Сосницький район, біля с. Купчичі О 17 год. 19 хв. на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі 10 га. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено.

15. Пожежа Бобровицький район, с. Марківці СТ "Трубіж" О 17 год. 25 хв. сталася пожежа трьох неексплуатуємих будівель. Вогнем знищено будівлі. Власники та збитки встановлюються. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Врятовано матеріальних цінностей на суму 50 000 грн.

16. Пожежа сухої трави Ріпкинський район, біля с. Пилипча О 17 год. 30 хв. на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі 8 га. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено.


Інші повідомлення:

17.03.2015 року о 10 год. 40 хв. електропостачання порушене внаслідок пошкодження повітряної ЛЕП в м. Чернігові по вул. Глібова відновлено в повному обсязі.

Останні новини Чернігівщини

В Прилуках поліція розслідує обставини ДТП з трьома легковиками

В Прилуках поліція розслідує обставини ДТП з трьома легковиками 17:28

Водій автомобіля «Богдан» створив аварійну ситуацію, через що сталося зіткнення з «ВАЗом» на зустрічній смузі руху та «Рено Логан», який перебував на стоянці.

У Чернігові відбулася нарада з приводу подальших дій профспілок щодо не підтримки антинародних законопроектів

У Чернігові відбулася нарада з приводу подальших дій профспілок щодо не підтримки антинародних законопроектів 16:57

23 січня, за ініціативи голови Федерації профспілкових організацій Чернігівської області (далі ФПО) Ігоря Москаленко в залі засідань Президії ФПО відбулася нарада.

Муніципальна варта Чернігова ліквідували 34 графіті із рекламою психотропних речовин

Муніципальна варта Чернігова ліквідували 34 графіті із рекламою психотропних речовин 14:49

Співробітники Муніципальної варти Чернігова тільки з початку тижня ліквідували 34 графіті із рекламою психотропних речовин на будівлях міста.

ЦНАП Чернігова - п'ятий в Україні по кількості послуг за день

ЦНАП Чернігова - п'ятий в Україні по кількості послуг за день 14:26

Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) міста Чернігова - п'ятий в Україні по кількості наданих послуг. У середньому за один робочий день тут надається понад 1600 послуг, тобто щомісяця надходить понад 42000 звернень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини