Прокуратурою розпочато кримінальне провадження за заявою про можливе протиправне використання коштів батьків навчальними закладами
До Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено заяву міської організації політичної партії «Демократичний Альянс» про порушення прав дітей та учнівської молоді на доступність і безоплатність освіти у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах обласного центру.
У межах кримінального провадження будуть перевірені всі доводи, викладені в заяві організації, встановлені фактичні обставини справи та дана їх правова оцінка.
Досудове розслідування у провадженні доручено міськівідділу міліції. Хід розслідування взято на контроль прокуратурою міста Чернігова.
Останні новини Чернігівщини
Робота + житло: які є вакансії на Чернігівщині на початок року? 12:26
Наразі в базі вакансій Чернігівської обласної служби налічується понад три десятка пропозицій роботи з наданням житла в регіоні.
“Вечір з музикою Моцарта”: “Симфонія тривалістю в життя” продовжується 12:08
Академічний симфонічний оркестр “Філармонія”, очолюваний заслуженим діячем мистецтв України Миколою Сукачем, продовжує реалізацію великого проєкту “Симфонія тривалістю в життя”, що передбачає виконання всіх симфоній Вольфганга Амадея Моцарта у хронологічному порядку.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:01
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 5 пожеж.
12 золотих медалей: яскравий виступ команди Чернігівщини у Яворові 11:56
Нещодавно у селі Яворів Львівської області відбувся Чемпіонат України зі спортивного орієнтування на лижах, у якому взяли участь понад 125 спортсменів з 9 регіонів України.
На Чернігівщині поліцейські перекрили канал розповсюдження вогнепальної зброї та боєприпасів 11:44
Оперативники та слідчі Ніжинського райуправління поліції викрили 39-річного мешканця району у продажі вогнепальної зброї та боєприпасів. Зловмисника затримали та помістили до ізолятора тимчасового тримання.