Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 12 листопада, 06:54:58

У Чернігові діє творча майстерня для дітей та молоді з обмеженими можливостями

16.03.2015   09:53

Останніми роками ми можемо спостерігати в нашому суспільстві тенденцію до зростання кількості людей з обмеженими фізичними можливостями, зокрема дітей та молоді.

Причинами даного явища є незадовільна екологія, поширення негативних факторів у дитячому та молодіжному середовищі (вживання алкоголю та наркотиків), складна соціально-економічна ситуація в країні, обмежений доступ до якісних та висококваліфікованих медичних послуг.

З метою забезпечення прав дітей та молоді з особливими потребами на розвиток творчих здібностей дітей та молоді даної категорії, забезпечення умов для їх самореалізації, подолання комплексу неповноцінності, підвищення рівня самоповаги та самооцінки, творчий ріст та розвиток, організацію цікавого та змістовного дозвілля при Чернігівському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з 2003 року діє творча майстерня.

Це форма групової роботи, що об’єднує на добровільних засадах дітей та молодь із функціональними обмеженнями, а також їхніх батьків. Метою таких занять є самопізнання власної особистості, розвиток творчих здібностей та пізнавальних процесів, самовдосконалення кожного учасника.

На черговому занятті учасники під керівництвом досвідченого наставника створювали поробки та квіти з паперу, а на наступному планують опановувати нову техніку – виготовлення аплікації з соломи.

Останні новини Чернігівщини

Безпека шляхів, охорона здоров’я та державна підтримка аграріїв - основні питання понеділкової наради в ОДА

Безпека шляхів, охорона здоров’я та державна підтримка аграріїв - основні питання понеділкової наради в ОДА 16:44

На сьогоднішній нараді з керівниками структурних підрозділів ОДА, територіальних органів ЦОВВ голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко окреслив низку питань, на які слід звернути особливу увагу.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 14:48

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Прилуки: робочий тиждень розпочався з апаратної наради

Прилуки: робочий тиждень розпочався з апаратної наради 13:16

11 листопада у сесійній залі міської ради відбулася апаратна нарада з заступниками міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальниками управлінь, відділів міської ради, головами комітетів самоорганізації населення, керівниками комунальних підприємств, закладів культури та закладів соціальної сфери, територіальних органів виконавчої влади міста.

Перекриття вул. 1-го Травня для ремонту триватиме ще тиждень 13:00

У Чернігові перекриття руху автотранспорту по вул. 1-го Травня (від вул. Седнівської до перехрестя з вул. Генерала Бєлова) продовжено до 20.00 год. 17 листопада.

Руслана Якобінчук – у вокальному абонементі філармонійного центру

Руслана Якобінчук – у вокальному абонементі філармонійного центру 12:48

Заслужена артистка України Руслана Якобінчук(мецо-сопрано) 10 листопада виступила на сцені Чернігівського обласного філармонійного центру.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини