Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 16 листопада, 04:58:15

З другої спроби обласна лікарнявсе таки закупила ліки

16.03.2015   09:11Агенцiя

Як повідомляє «Вісник державних закупівель» Комунальний лікувально-профілактичний заклад «Чернігівська обласна лікарня» 12.02.2015 провела конкурсні торги на закупівлю 1300 одиницьліків(метокси поліетилен гліколь-епоетин бета, шприц-тюбик, 0,3 мл, 50 мкг).

Це вже вдруге від початку року лікарня намагається придбати ці ліки, які використовують при анемії, пов’язаної з хронічними захворюваннями нирок, включаючи пацієнтів, що знаходяться на діалізі. Перший раз, намагались закупити 1500 одиниць медпрепарату, однак, через те що на участь у торгах було подано менше двох конкурсних пропозицій, конкурсним комітетом 15 січня 2015 року було прийняторішення про відміну тендеру.

Цього разу на участь у конкурсі було подано 3 пропозиції:відприватного акціонерного товариства «Медфарком-Центр», яке запропонувало ціну у 1 856 122,58 грн.; товариства з обмеженою відповідальністю «Фармадіс» -1 847 248,00 грн. та товариства з обмеженою відповідальністю «Людмила - Фарм» 1 499 748,38 грн.

Найбільш низьку ціну запропонувало ТОВ «Людмила-Фарм», тому 04.03.2015 між цією фірмою та Чернігівською обласною лікарнею було підписано договір про постачання вищезгаданого препарату.

Ця компанія є одним з найбільших постача льників фармпрепаратів для МОЗ.Нещодавно СБУ запідозрила ТОВ «Людмила-Фарм» у нанесенні збитків держбюджету через завищення цін на ліки.

Поки у СБУ йде перевірка інформації, «Людмила-Фарм» отримала новий контракт майже на 1,5 мільйона гривень.

Останні новини Чернігівщини

Представлено нового прокурора області

Представлено нового прокурора області 18:07

До призначення Андрій Парусов працював у прокуратурі Тернопільської області та ГПУ.

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз 16:23

Заступник Голови Нацполіції – начальник Головного слідчого управління Максим Цуцкірідзе повідомив батькам загиблого 14-річного Дениса Чаленка і громадськість про перебіг розслідування за фактом смерті хлопця.

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом 14:09

Чернігівський Ресурсний центр з розвитку місцевої демократії, який діє на базі громадської організації Центр «Доброчин», провів інформаційну зустріч в Новобілоуській сільській раді 14 листопада 2019 року.

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу 13:20

Із 2015 року в Україні діє незалежний консультативно-дорадчий орган Кабінету Міністрів – Рада бізнес-омбудсмена. Туди може звернутись кожна юридична особа або приватний підприємець, які мають обґрунтовані претензії на незаконні дії чиновників.

"Небо над головами" 13:11

Кафедрою теорії та історії держави і права, конституційного права спільно із ГО «Україна без тортур» та Координаційною радою молодих юристів при головному управлінні юстиції в Чернігівській області було організовано й проведено круглий стіл на тему «Небо над головами в умовах несвободи».