Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 11 червня, 20:02:37

Під час гасіння пожежі рятувальники виявили тіло чоловіка

13.03.2015   11:58

12 березня о 17:26 в смт Талалаївка до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення про пожежу літньої кухні на одному з приватних подвір’їв по вул. Котовського.

За 4 хвилини на місце події прибуло відділення 21-ї державної пожежно-рятувальної частини, які о 17:35 локалізували та о 17:45 остаточно ліквідували пожежу.

Вогнем пошкоджено домашні речі та підлогу на площі 4 кв.м. У щільно задимленій кімнаті літньої кухні рятувальники виявили тіло 52-річного сина господарки.

Найбільш ймовірною причиною пожежі послужила необережність загиблого при палінні в ліжку.

Тому, рятувальники ДСНС звертаються до громадян з проханням дотримуватись елементарних правил безпечної поведінки. Ні в якому разі не куріть у ліжку, особливо в нетверезому стані. Не випробовуйте долю, бережіть своє життя та майно від пожеж.

Останні новини Чернігівщини

Вдарила ножем у живіт: на Ніжинщині поліцейські затримали підозрювану у завданні тяжких тілесних ушкоджень співмешканцю 14:49

Поліцейські відділення поліції №3 (м. Борзна) Ніжинського районного управління поліції затримали 39-річну жінку, яка під час конфлікту, на ґрунті спільного розпиття алкоголю, поранила ножем свого співмешканця.

Тимчасове обмеження руху транспорту у зв’язку з аварійно-ремонтними роботами 14:15

Інформуємо мешканців міста та учасників дорожнього руху, що у зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на водопроводі діаметром 200 мм по вулиці Оборонців Чернігова та ліквідацією провалу асфальтобетонного покриття, який утворився внаслідок вимивання ґрунту, з 11 по 19 червня 2026 року буде тимчасово обмежено рух транспорту.

Спільно захистити кожну дитину від жорстокого поводження: як налагодити взаємодію всіх дотичних служб – на тематичному круглому столі 13:20

Захист дітей від жорстокого поводження – один із пріоритетних напрямків державної політики. До цього процесу мають бути залучені всі дотичні структури: органи державної влади, місцевого самоврядування, правоохоронні органи, заклади освіти, охорони здоров'я, соціальні служби та громадський сектор.

Громади Чернігівщини першими відкриють літню сесію Програми I_CAN 12:29

У червні представники територіальних громад Чернігівської області першими в Україні долучаться до літньої сесії Національної навчальної програми з управління публічними інвестиціями I_CAN.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:27

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 пожежу.