Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 26 січня, 12:56:51

Єдиний для всіх закон про пенсійне забезпечення, врахування трудового стажу, індексація малих пенсій

13.03.2015   11:24Агенцiя

Такі головні вимоги чернігівців, які взяли участь в Інтернет-зустрічі з представниками Міністерства соціальної політики на тему пенсійної реформи.

Зараз пенсійне забезпечення регулюється двома десятками законів, а потрібен один – з єдиними для всіх нормами. І підвищувати треба насамперед розмір найменших пенсій. У цьому чернігівські працівники Пенсійного фонду одностайні зі своїми клієнтами, спільно беручи участь в експертній зустрічі з представниками Міністерства соціальної політики в режимі прямого включення через відеопортал.
 
Вимоги, які пролунали з міст і областей, в тому числі з Чернігова – це власне і є головні принципи проекту нового закону «Про внесення змін до законів з питань пенсійного забезпечення», гадає заступник міністра Валерій Ярошенко: «До таких основних засад належать єдиний принцип нарахування, оподаткування високих пенсій, єдиний механізм індексації, залучення недержавного пенсійного забезпечення, професійні пенсій, накопичувальна система».
 
У цій Інтернет-зустрічі на зв’язку з Києвом були, крім Чернігова, ще Харків, Дніпропетровськ, Одеса і Львів. Таким чином думки з різних куточків України мають врахувати представники Мінсоцполітики й громадські експерти, які готують проект нового закону про пенсійне забезпечення.

Останні новини Чернігівщини

Стартував обласний тур всеукраїнського конкурсу

Стартував обласний тур всеукраїнського конкурсу "Учитель року – 2021" 11:22

25 січня на базі Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д.Ушинського в онлайн-режимі відбулося відкриття другого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021», який проходитиме 25-29 січня 2021 року дистанційно згідно із графіком.

Професійне навчання для посадових осіб місцевого самоврядування

Професійне навчання для посадових осіб місцевого самоврядування 11:00

25 січня в Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації розпочалось навчання за загальною професійною (сертифікатною) програмою підвищення кваліфікації для вперше призначених на посади в органах місцевого самоврядування.

Роздрібний продаж світлих нафтопродуктів та газу через мережу АЗС в Чернігівській області у 2020 році. ДОВІДКА

Роздрібний продаж світлих нафтопродуктів та газу через мережу АЗС в Чернігівській області у 2020 році. ДОВІДКА 10:39

Станом на 1 січня 2021 р. торгівлю світлими нафтопродуктами і газом для автомобілів у Чернігівській області здійснювали суб’єкти господарювання через 167 автозаправних станцій (АЗС), включаючи 9 автозаправних газонаповнювальних компресорних станцій (АГНКС).

2,1 тисячі свідоцтв про народження у пологових будинках отримали батьки Чернігівщини

2,1 тисячі свідоцтв про народження у пологових будинках отримали батьки Чернігівщини 10:18

Протягом 2020 року органи державної реєстрації актів цивільного стану Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) видали 21 тисячу перших документів малюків, з них близько 7 тисяч – безпосередньо у пологових будинках.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 10:00

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.