Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 19 вересня, 18:56:22

Єдиний для всіх закон про пенсійне забезпечення, врахування трудового стажу, індексація малих пенсій

13.03.2015   11:24Агенцiя

Такі головні вимоги чернігівців, які взяли участь в Інтернет-зустрічі з представниками Міністерства соціальної політики на тему пенсійної реформи.

Зараз пенсійне забезпечення регулюється двома десятками законів, а потрібен один – з єдиними для всіх нормами. І підвищувати треба насамперед розмір найменших пенсій. У цьому чернігівські працівники Пенсійного фонду одностайні зі своїми клієнтами, спільно беручи участь в експертній зустрічі з представниками Міністерства соціальної політики в режимі прямого включення через відеопортал.
 
Вимоги, які пролунали з міст і областей, в тому числі з Чернігова – це власне і є головні принципи проекту нового закону «Про внесення змін до законів з питань пенсійного забезпечення», гадає заступник міністра Валерій Ярошенко: «До таких основних засад належать єдиний принцип нарахування, оподаткування високих пенсій, єдиний механізм індексації, залучення недержавного пенсійного забезпечення, професійні пенсій, накопичувальна система».
 
У цій Інтернет-зустрічі на зв’язку з Києвом були, крім Чернігова, ще Харків, Дніпропетровськ, Одеса і Львів. Таким чином думки з різних куточків України мають врахувати представники Мінсоцполітики й громадські експерти, які готують проект нового закону про пенсійне забезпечення.

Останні новини Чернігівщини

Дар’я Пирогова, Дмитро Кравець і оркестр «Філармонія»: Рахманінов і Прокоф'єв

Дар’я Пирогова, Дмитро Кравець і оркестр «Філармонія»: Рахманінов і Прокоф'єв 15:19

Студенти Національної музичної академії України ім. П.І.Чайковського піаністи Дар’я Пирогова та Дмитро Кравець взяли участь у новій концертній програмі, яку представив глядачам Академічний симфонічний оркестр «Філармонія» під керівництвом заслуженого діяча мистецтв України Миколи Сукача.

Обери професію своєї мрії – живи та працюй в Україні

Обери професію своєї мрії – живи та працюй в Україні 14:32

Закликає служба зайнятості сучасну молодь. А також радить завчасно, ще в середніх та старших класах, замислитися про професійне майбутнє, обрати потрібну на ринку праці професію, і стати справжнім професіоналом своєї справи.

У Сосницькій ОТГ обговорили виконання стратегії розвитку

У Сосницькій ОТГ обговорили виконання стратегії розвитку 12:40

Про перші успіхи та складнощі в реалізації стратегії розвитку Сосницької об’єднаної територіальної громади мова йшла під час консультації, яку проводив Володимир Бойко, радник з регіонального розвитку Чернігівського Центру розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою».

Норми споживання тепла для будинків без лічильників: виконком відправив питання на доопрацювання

Норми споживання тепла для будинків без лічильників: виконком відправив питання на доопрацювання 12:36

19 вересня, виконавчий комітет Чернігівської міської ради розглянув пропозиції щодо встановлення норм споживання теплової енергії на потреби споживачів Чернігова.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 11:47

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини