Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 26 січня, 14:50:18

За добу рятувальники 4 рази залучалися для надання допомоги в різних ситуаціях

13.03.2015   07:59Агенцiя

11 березня у Чернігові до Служби порятунку "101" вранці зателефонували співробітники міліції й повідомили про те, що у будинку № 56 по вул. 50 років ВЛКСМ в одній з квартир на 4-му поверсі знаходиться 87-річний господар, який з невідомих причин не відчиняє двері.

За викликом одразу прибули рятувальники. Вони по автодрабині потрапили до оселі й там на підлозі знайшли чоловіка. У нього відмовили ноги, тому той впав і не міг самостійно підвестися. Хворій людині було викликано швидку медичну допомогу.

Вдень також у Чернігові рятувальники допомогли бригаді швидкої медичної допомоги, яка прибула за викликом до хворої жінки, транспортувати пацієнтку з її квартири на 5-му поверсі до автомобіля медслужби. Справа втому, що хвора мала велику вагу тіла й тому медики не могли самостійно з цим впоратися.

У с. Павлівка Чернігівського району рятувальники допомогли літньому подружжю витягнути їх собаку, яка впала у глибокий погріб та не могла звідти вибратися.

Ввечері знову ж у Чернігові по пр-ту Перемоги, 151 рятувальники за допомогою гідроінструменту відкрили металеві двері одної з квартир на 8-му поверсі, де опинилися зачиненими 3-є маленьких дітей. Коли їх мати вийшла у справах на сходову площадку то двері оселі раптово захлопнулися.

Останні новини Чернігівщини

Стартував обласний тур всеукраїнського конкурсу

Стартував обласний тур всеукраїнського конкурсу "Учитель року – 2021" 11:22

25 січня на базі Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д.Ушинського в онлайн-режимі відбулося відкриття другого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021», який проходитиме 25-29 січня 2021 року дистанційно згідно із графіком.

Професійне навчання для посадових осіб місцевого самоврядування

Професійне навчання для посадових осіб місцевого самоврядування 11:00

25 січня в Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації розпочалось навчання за загальною професійною (сертифікатною) програмою підвищення кваліфікації для вперше призначених на посади в органах місцевого самоврядування.

Роздрібний продаж світлих нафтопродуктів та газу через мережу АЗС в Чернігівській області у 2020 році. ДОВІДКА

Роздрібний продаж світлих нафтопродуктів та газу через мережу АЗС в Чернігівській області у 2020 році. ДОВІДКА 10:39

Станом на 1 січня 2021 р. торгівлю світлими нафтопродуктами і газом для автомобілів у Чернігівській області здійснювали суб’єкти господарювання через 167 автозаправних станцій (АЗС), включаючи 9 автозаправних газонаповнювальних компресорних станцій (АГНКС).

2,1 тисячі свідоцтв про народження у пологових будинках отримали батьки Чернігівщини

2,1 тисячі свідоцтв про народження у пологових будинках отримали батьки Чернігівщини 10:18

Протягом 2020 року органи державної реєстрації актів цивільного стану Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) видали 21 тисячу перших документів малюків, з них близько 7 тисяч – безпосередньо у пологових будинках.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 10:00

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.