Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 30 жовтня, 13:09:14

У Чернігові створений Парк культури і відпочинку "Залізничний"

12.03.2015   17:33

12 березняпід час пленарного засідання 49-ї сесії Чернігівської міської ради депутати майже одноголосно затвердили рішення про створення Парку культури і відпочинку "Залізничний" на території зеленої зони між вулицями Привокзальною та Жабинського загальною орієнтовною площею 2,4 га за рахунок земель запасу комунальної власності міської ради.

Як повідомлялося раніше, 11 грудня минулого року відбулись громадські слухання стосовно створення або фактичного відновлення Парку на вказаній території, який був заснований у 1944 році. Громадські слухання звернулись до Чернігівської міської ради та виконкому підтримати це рішення.

Депутати також заслухали звіт заступника міського голови-начальника фінансового управління міської ради Віктора Бистрова про виконання міського бюджету за 2014 рік та внесли зміни до і доповнення до міського бюджету на 2015 рік.

Внесені також зміни до Програми підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей – мешканців м. Чернігова на 2014-2015 роки. Депутати додатково виділили 500 тис. грн. на покращення матеріально-технічного забезпечення військових частин, що дислокуються на території м. Чернігова.

Розглянувши заяви громадян та пропозиції управління земельних ресурсів міської ради депутати одноголосно надали дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам, членам сімей загиблих учасників АТО по вулицях Ворошилова та Танкістів для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд.

Останні новини Чернігівщини

Дві ДТП - в обох водії з ознаками алкогольного сп’яніння. Патрульні склали адмінпротоколи

Дві ДТП - в обох водії з ознаками алкогольного сп’яніння. Патрульні склали адмінпротоколи 12:47

Вчора в Чернігові сталися дві дорожньо-транспортних пригоди, в кожній з яких один з учасників був з ознаками алкогольного сп’яніння.

Визначили переможців ІІІ етапу Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей

Визначили переможців ІІІ етапу Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей "Олімпійське лелеченя" 12:30

На базі позашкільного навчального закладу «Чернігівської обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи» пройшли змагання ІІІ етапу Всеукраїнського спортивно – масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя», ініційованого Національним олімпійським комітетом України.

Експерти Чернігівщини з початку року прийняли до опрацювання близько 16 тис. документацій із землеустрою

Експерти Чернігівщини з початку року прийняли до опрацювання близько 16 тис. документацій із землеустрою 12:14

З початку 2020 року до експертів Держгеокадастру Чернігівської області надійшли на опрацювання за принципом екстериторіальності 15 887 документацій із землеустрою з інших областей.

Чернігів залишився у

Чернігів залишився у "червоній" зоні карантину, Ніжин - вийшов 12:02

Чернігів залишився в "червоній" зоні карантину, до нього додався Варвинський район, а Ніжин з рештою області потрапив у "помаранчеву" зону.

AB InBev Efes Україна запустила

AB InBev Efes Україна запустила "Академію Пивоваріння" 11:57

Компанія AB InBev Efes Україна, підрозділ найбільшої пивоварної компанії у світі, запустила освітній проєкт «Академія Пивоваріння» для студентів, які мріють працювати в пивоварній індустрії, а також для внутрішніх співробітників компанії з метою підвищення їхньої професійної експертизи відповідно до світових стандартів.