Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 1 квітня, 02:08:36

Прокуратура через суд повернула державі землю вартістю 400 тис грн, приватизовану на підставну особу

12.03.2015   17:26

Прокуратура Чернігівської області через суд повернула державі 2 га землі вартістю 400 тис грн в адміністративних межах м. Бобровиця, приватизовані на підставну особу.

Факт безоплатного одержання земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства особою, яка про це й не знала, виявлений прокуратурою минулого року. Як встановлено експертизою в ході розслідування кримінального провадження, розпочатого за цим фактом, підписи в заяві та інших документах, пов’язаних з отриманням землі у власність, зроблені не її одержувачем. Сам цей чоловік також стверджує, що таких документів не підписував і не подавав.

Окрім того, земля передавалася у власність і з іншими порушеннями вимог законодавства. Зокрема, проект землеустрою на земельну ділянку не погоджувався з Бобровицькою міською радою як суміжним землекористувачем, а також як органом місцевого самоврядування, уповноваженим на погодження проектів землеустрою.

З урахуванням цього прокуратурою області заявлено позов до Бобровицького районного суду про визнання недійсними наказів управління Держземагентства у Чернігівській області та свідоцтва про право власності на цю земельну ділянку.

Рішенням суду позовні вимоги повністю задоволено, незаконні розпорядчі акти скасовано, видані на їх основі правовстановлюючі документи визнано недійсними.

Довідково:

Територія Бобровицького району приваблює бажаючих отримати землю як своєю близькістю до Києва, так і тим, що переважна більшість земель району — чорноземи з великим вмістом гумусу.

Останні новини Чернігівщини

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 15:13

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Упродовж минулої доби рятувальники здійснювали заходи з ліквідації 23 пожеж в екосистемах

Упродовж минулої доби рятувальники здійснювали заходи з ліквідації 23 пожеж в екосистемах 15:08

Загальна площа, пройдена вогнем склала понад 61 га. Причиною виникнення зазначених пожеж послужила необережність громадян у поводженні з вогнем.

Одноденний заробіток  - на потреби лікарні. У Коропській громаді назбирали майже 207 тисяч гривень

Одноденний заробіток - на потреби лікарні. У Коропській громаді назбирали майже 207 тисяч гривень 12:12

Працівники апарату Коропської селищної ради запропонували підтримати районну лікарню, аби медики мали достатньо спецодягу, якщо доведеться лікувати хворих. Вони ініціювали перерахувати на потреби закладу одноденний заробіток. Про це пишуть на сайті громади.

Ніжинський лісгосп створив 87 гектарів нового лісу

Ніжинський лісгосп створив 87 гектарів нового лісу 12:03

Посадці передувала кропітка праця: заготівля лісового насіння, його обробка, відбір та збереження у спеціальних холодильних камерах, вирощування високопродуктивних сіянців, очистка ділянок та підготовка ґрунту.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини