Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 30 жовтня, 12:33:24

Прокуратура через суд повернула державі землю вартістю 400 тис грн, приватизовану на підставну особу

12.03.2015   17:26

Прокуратура Чернігівської області через суд повернула державі 2 га землі вартістю 400 тис грн в адміністративних межах м. Бобровиця, приватизовані на підставну особу.

Факт безоплатного одержання земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства особою, яка про це й не знала, виявлений прокуратурою минулого року. Як встановлено експертизою в ході розслідування кримінального провадження, розпочатого за цим фактом, підписи в заяві та інших документах, пов’язаних з отриманням землі у власність, зроблені не її одержувачем. Сам цей чоловік також стверджує, що таких документів не підписував і не подавав.

Окрім того, земля передавалася у власність і з іншими порушеннями вимог законодавства. Зокрема, проект землеустрою на земельну ділянку не погоджувався з Бобровицькою міською радою як суміжним землекористувачем, а також як органом місцевого самоврядування, уповноваженим на погодження проектів землеустрою.

З урахуванням цього прокуратурою області заявлено позов до Бобровицького районного суду про визнання недійсними наказів управління Держземагентства у Чернігівській області та свідоцтва про право власності на цю земельну ділянку.

Рішенням суду позовні вимоги повністю задоволено, незаконні розпорядчі акти скасовано, видані на їх основі правовстановлюючі документи визнано недійсними.

Довідково:

Територія Бобровицького району приваблює бажаючих отримати землю як своєю близькістю до Києва, так і тим, що переважна більшість земель району — чорноземи з великим вмістом гумусу.

Останні новини Чернігівщини

Визначили переможців ІІІ етапу Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей

Визначили переможців ІІІ етапу Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей "Олімпійське лелеченя" 12:30

На базі позашкільного навчального закладу «Чернігівської обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи» пройшли змагання ІІІ етапу Всеукраїнського спортивно – масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя», ініційованого Національним олімпійським комітетом України.

Експерти Чернігівщини з початку року прийняли до опрацювання близько 16 тис. документацій із землеустрою

Експерти Чернігівщини з початку року прийняли до опрацювання близько 16 тис. документацій із землеустрою 12:14

З початку 2020 року до експертів Держгеокадастру Чернігівської області надійшли на опрацювання за принципом екстериторіальності 15 887 документацій із землеустрою з інших областей.

Чернігів залишився у

Чернігів залишився у "червоній" зоні карантину, Ніжин - вийшов 12:02

Чернігів залишився в "червоній" зоні карантину, до нього додався Варвинський район, а Ніжин з рештою області потрапив у "помаранчеву" зону.

AB InBev Efes Україна запустила

AB InBev Efes Україна запустила "Академію Пивоваріння" 11:57

Компанія AB InBev Efes Україна, підрозділ найбільшої пивоварної компанії у світі, запустила освітній проєкт «Академія Пивоваріння» для студентів, які мріють працювати в пивоварній індустрії, а також для внутрішніх співробітників компанії з метою підвищення їхньої професійної експертизи відповідно до світових стандартів.

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом тижня виявлено 80 порушень Правил рибальства

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом тижня виявлено 80 порушень Правил рибальства 11:52

За тиждень з 22 по 29 жовтня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 80 порушень Правил рибальства.