Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 2 жовтня, 23:15:02

Вогнеборці ліквідували пожежу автомобіля "Таврія". ФОТО

12.03.2015   15:10

11 березня о 17:16 до оперативно-координаційного центру обласного Управління ДСНС надійшло повідомлення про пожежу автомобіля ЗАЗ «Таврія», що виникла під час руху транспортного засобу по автодорозі Чернігів-Петрушин поблизу обласного центру.

На місце пригоди оперативно прибув черговий караул 1-ї державної пожежно-рятувальної частини. Вогнеборці о 17:30 локалізували, а о 18:00 остаточно ліквідували загоряння, в ході чого попередили вибух балону газового обладнання автомобіля.

Причиною пожежі послужило коротке замикання електропроводки транспортного засобу. Як з'ясувалося, під час руху автомобіля моторний відсік раптово охопило полум'я. Після того, як водій використав вогнегасник і не зміг загасити полум’я, чоловік викликав рятувальників.

Вогнем знищено автомобіль. По факту пожежі проводиться розслідування.

Останні новини Чернігівщини

Поки триває відновлення електропостачання, всі критичні служби діють за відпрацьованим планом – В’ячеслав Чаус про ліквідацію наслідків обстрілів енергосистеми 10:19

Ліквідація наслідків обстрілів енергооб’єктів російськими терористами – з цього питання начальник ОВА В’ячеслав Чаус провів термінове засідання обласної комісії з питань з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Залучено і всіх комунальні служби міста Чернігова.

«Вистояли. Вижили. Переможемо»: у Чернігові презентували фільм про захисників і захисниць та вручили почесні нагороди 09:38

Традиційно 1 жовтня українці відзначають День захисників і захисниць. В обласному центрі вітали військовослужбовців, рятувальників і правоохоронців.

День захисників та захисниць України: у Чернігові вшанували воїнів та підняли «Прапор Надії» 09:16

Учора у Чернігові біля Катерининської церкви замайорів «Прапор Надії». Це символ віри у повернення українських полонених і зниклих безвісти. Його підняв колишній військовополонений, воїн 119 окремої бригади Регіонального управління Сил ТрО «Північ» Сергій Маценко.

2 жовтня: цей день в Україні і світі 09:12

2 жовтня відзначають Міжнародний день боротьби проти насилля, Міжнародний день соціального педагога, Всесвітній день без алкоголю, Всесвітній день сільськогосподарських тварин, Всесвітній день повітряної кульки, Всесвітній день гри, День аудіофіла.

Прилуцькі поліцейські затримали чоловіка, який завдав смертельних тілесних ушкоджень власній матері 11:31

Оперативники Прилуцького районного відділу поліції затримали 45-річного мешканця Линовицької громади, який завдав своїй 70-річній матері тяжких тілесних ушкоджень, що призвели до її смерті. Чоловікові загрожує до 10 років позбавлення волі.