Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 24 лютого, 13:56:13

Комфорт бійців в уставі не передбачений, його забезпечить "Центр допомоги Чернігова"

12.03.2015   12:50Агенцiя

11 березня дискусійному клубі «Експертна думка» волонтери презентували нову ініціативу - "Центр допомоги Чернігова".

Ольга Палькова, засновниця та колишня активістка Єдиного Волонтерського Центру, поінформувала про створення нової волонтерської організації, яка буде займатися вузькоспеціалізованим напрямком діяльності – забезпечувати потреби бійців в зоні АТО. «Комфорт бійців в уставі не передбачений, - зазначила активістка волонтерського руху, - а тому Міністерство оборони їх особисті потреби, на жаль, не забезпечує».

У новому Центрі планують працювати виключно з запитами солдат, аналізувати їх, перевіряючи на об’єктивну відповідність, та, по можливості максимально забезпечувати.

Новопрезентована ініціатива за словами Вікторії Овсієнко-Виноградової буде працювати паралельно з іншими волонтерськими організаціями міста та координувати роботу з іншими ініціативами.

На сьогодні Центр допомоги Чернігова розшукує приміщення для роботи та пропонує всім небайдужим долучитися до ініціативи. Про точну кількість учасників нового центру можна буде сказати лише після його фактичного старту.

Учасники прес-конференції пояснили відділення від Єдиного Волонтерського Центру тим, що основна його мета – об’єднати всі організації міста, не була досягнута, та розбіжностями в поглядах на приорітетні напрями роботи волонтерів. Ольга Палькова наголосила, що будь-які чвари в середині волонтерського руху шкодять, в першу чергу, бійцям. Аби подібні інциденти не зашкодили людям, що потребують допомоги, групою активістів було прийняте рішення створити Центр допомоги Чернігова задля максимальної ефективності роботи.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігівській ОДА створюється Департамент культури, молоді та спорту

У Чернігівській ОДА створюється Департамент культури, молоді та спорту 13:38

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації» та з метою оптимізації структури Чернігівської облдержадміністрації 21 лютого голова ОДА Андрій Прокопенко підписав розпорядження, згідно з яким створюється Департамент культури, молоді та спорту облдержадміністрації.

Щодо захворюваності на кір. Офіційно

Щодо захворюваності на кір. Офіційно 13:31

З початку епідемічного підйому захворюваності на кір в області зареєстровано 1213 випадків захворювання (підозри) на кір.

Про державну субвенцію та Адама Киселя

Про державну субвенцію та Адама Киселя 13:22

Чи отримає Киселівська ОТГ, так само як інші, де вибори пройшли у грудні минулого року, державну інфраструктурну субвенцію? Це одне з питань, що прозвучало під час семінару в Киселівці.

Куликівець Олександр Чава став абсолютним чемпіоном області з армрестлінгу

Куликівець Олександр Чава став абсолютним чемпіоном області з армрестлінгу 13:12

22 лютого у Прилуках проходив Чемпіонат області з армрестлінгу. Серед учасників чемпіонату і 25 -річний атлет-рестлер Олександр Чава з Куликівки.

У Кіптівській ОТГ пишуть проєкти громадського бюджету

У Кіптівській ОТГ пишуть проєкти громадського бюджету 13:00

У Кіптівській ОТГ пройшов марафон з написання проектів громадського бюджету, який цього року громада реалізує вперше. З міського бюджету передбачено виділити 150 тис. грн, що будуть спрямовані на ініціативи жителів адміністративного центру і сіл громади.