Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 28 січня, 09:37:48

Ніжин без ліків?

06.03.2015   09:22

КЛПЗ «Ніжинська центральна міськалікарняім. М.Галицького» 17 лютого 2015 визнала торги по закупівлі ліків такими що не відбулись.

Лікарня планувала закупити ліки по 4 лотам: лот №1 – ліки з вмістом пеніциліну та інших антибіотиків (5 найменувань); лот №2 – ліки, з вмістом кортикостероїдних гормонів, їх похідних і структурних аналогів, дозовані чи розфасовані для роздрібної торгівлі (5 найменувань); лот №3 – ліки, з вмістом вітамінів, провітамінів, похідних і сумішей цих речовин, терапевтичної чи профілактичної призначеності, дозовані чи розфасовані для роздрібної торгівлі (10 найменувань); інші лікиіз змішаними чи незмішаними препаратами, розфасовані для роздрібної торгівлі (97 найменувань); лот №4 – ліки, з вмістом алкалоїдів або їхніх похідних, але не гормонів чи антибіотиків (наркотики) (11 найменувань).

До комітету було подано конкурсні пропозиції від 2-х підприємств: КП «Ліки України» та КП «Буковина - Фарм». Обидва учасники подали заявки лише по 4-му лоту закупівель, запропонувавши ціну 528002,78 грн. (КП «Ліки України») та 654506,45 грн.(КП «Буковина - Фарм»). 

Однак конкурсним комітетом було прийнято рішення про визнання торгів такими що не відбулись, оскільки ціна найбільш вигідної пропозиції конкурсних торгів перевищує суму, передбачену замовником на фінансування закупки ліків. Адже Ніжинська міська лікарня на закупівлю ліків по всім лотам планувала витратити 547200 грн.

По лотам 1-3 також торги були визнані такими що не відбулись, оскільки на участь у торгах було подано менше двох конкурсних пропозицій.

У зв’язку з різким знеціненням гривні підприємці значно підвищили ціни, і скоріше за все, не схотіли подавати цінові пропозиції по першим трьох лотам через певні причині.
По-перше, це мала кількість одиниць товару, наприклад лікарня потребувала лише 5 штук пантенолу, 10 упаковок сиропу парацетамолу, очні краплі Алкаїн 0,5- 1 флакон.
По-друге, - невелика ціна препаратів (аскорбінова кислота, йод, барбовал, перекис водню). Мабуть, на думку підприємців, час і зусилля на оформлення документів не варті тієї виручки, яку вони могли б отримати. Значно вигідніше продати морфінгідрохлорід 1%-1,0 (7118 ампул), або сибазон 0,5%-2,0 (3060 ампул), середня ціна якого в аптеках близько 104 грн. за ампулу.

Чи знайде ніжинська лікарня вихід з ситуації, що склалась?

Останні новини Чернігівщини

Навчитися жити далі: 12-річна бранка підвалу в Ягідному пройшла психологічну реабілітацію та бореться зі своїми страхами 11:30

“Я боялася всього” — 12-річна Аня може знову зайти у підвал в Ягідному, де її та ще 366 людей примусово утримували росіяни. Може відверто розповідати, що з нею сталося, жити з цим досвідом і допомагати одноліткам. Дівчинка стала учасницею програми — понад пів сотні дітей з різних куточків країни, які втратили батьків або пережили окупацію, протягом місяця перебували в Іспанії та щодня отримували психологічну терапію. Заснувала реабілітаційний табір для дітей киянка Оксана Лебедєва.

  Нинішня зимова повінь на Чернігівщині – є аномальною і сенсаційною

Нинішня зимова повінь на Чернігівщині – є аномальною і сенсаційною 11:16

В розпал зими рівень води в найбільших річках в межах Чернігівщини – Десні та Дніпрі підвищився немов під час весняного водопілля.

Під вогнем Городнянська та Семенівська громади: ситуація на ранок 27 січня

Під вогнем Городнянська та Семенівська громади: ситуація на ранок 27 січня 11:07

Російська армія за минулу добу із мінометів обстріляли громади Чернігівського та Новгород-Сіверського району.

 На користь Ніжинської громади вирішено стягнути 1 млн 717 тис. грн за користування землею – задоволено позов прокурора

На користь Ніжинської громади вирішено стягнути 1 млн 717 тис. грн за користування землею – задоволено позов прокурора 10:58

Господарським судом Чернігівської області 24.01.2023 задоволено позов прокуратури в інтересах Ніжинської міської ради до приватного товариства щодо стягнення 1 млн 717 тис. грн безпідставно збережених коштів внаслідок використання земельної ділянки комунальної власності площею майже 5,5 га без правовстановлюючих документів.

«Нетипові» пропозиції від роботодавців області

«Нетипові» пропозиції від роботодавців області 10:52

На Чернігівщині чимало хороших пропозицій від роботодавців, які готові платити гідну заробітну плату. База вакансій служби зайнятості оновлюється щодня, переглянути її можна на порталі державної служби зайнятості за посиланням https://chg.dcz.gov.ua. Найбільше вакансій для лікарів, слюсарів, водіїв, швачок, електромонтерів,підсобних робітників тощо.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини