Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 7 квітня, 04:59:31

Громадська рада при ДФС почала створюватися

03.03.2015   14:42Агенцiя

Для налагодження її роботи, виходить, треба було провести цілий податковий майдан - бо ж у чому проблема, якщо в громадську раду входять не 25 членів, як хотіло керівництво управління Державної фіскальної служби, а 95, як проголосувала рада сьогодні? Тільки бажання мати кишенькову раду для керівництва - не більше.

Головою установчих зборів рада обрала Сергія Берестового - одного з організаторів протистояння з керівництвом управління Державної фіскальної служби. Вибори відбулися рейтинговим голосуванням: дві інші кандидатури - Варнакової та Глаби набрали значно менше голосів.

Громадська рада затвердила робочу групу, яка підготує положення про раду і вже тоді буде обрано її повноватісне керівництво.

Засідання пройшло швидко, оперативно і доволі тихо. Як ніколи.

Я запитав враження від засідання у представника Асоціації "Об'єднання підприємств Ніжинщини" Сергія Кота. Він відмітив дивну ситуацію, що на засідання громадської ради при управлінні ДФС ніхто з керівництва управління не прийшов: "Це як би позвали в гості, але не сказали коли дома будуть".

Сергій Кот: "Бажань і очікувань від цієї ради у нас, ніжинських підпримців, багато, адже ми бачимо що й зміни в законодавство треба вносити, і реформи застопорилися. Та головне, щоби влада чула громаду - тоді все й налагодиться".

 

 

Василь Чепурний

Останні новини Чернігівщини

Ніжин: щотижнева розширена оперативна нарада при міському голові. Інформація керівників медичних установ

Ніжин: щотижнева розширена оперативна нарада при міському голові. Інформація керівників медичних установ 13:55

6 квітня відбулась щотижнева розширена оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника. На період карантинного режиму змінений формат наради, щоб мінімізувати перебування великої кількості людей.

У Чернігові про одиноких літніх людей піклуються фахівці двох територіальних центрів

У Чернігові про одиноких літніх людей піклуються фахівці двох територіальних центрів 13:49

У Чернігові про самотніх людей похилого віку, які вже потребують сторонньої допомоги, піклуються, зокрема, фахівці територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Деснянської та Новозаводської районних у місті Чернігові рад.

Поліцейські інформують: ТОП-3 аварійно-небезпечних ділянок Чернігівської області

Поліцейські інформують: ТОП-3 аварійно-небезпечних ділянок Чернігівської області 13:45

За поліцейською статистикою, аварії на Чернігівщині найчастіше траплялися у світлий час доби. За видами транспорту учасниками ДТП у 83,5% були легкові автівки, у 10,5% – вантажівки та у 6% мототранспорт.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 11:22

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 1 особу та 274 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 1 особу та 274 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 11:14

Упродовж минулого тижня з 30 березня по 6 квітня щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 196 чоловік особового складу та 61 одиниця спеціальної техніки.