Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 18 червня, 20:53:55

За минулу добу органами внутрішніх справ Чернігівської області розкрито

09.02.2012   11:53Агенцiя

За минулу добу органами внутрішніх справ області розкрито 22 злочини з них: 1 розбійний напад, 10 крадіжок індивідуального майна, 2 крадіжки колективного майна, 2 факти вилучення наркотиків, 1 вилучення зброї та боєприпасів, 3 ухилення від сплати аліментів, 1 порушення адміністративного нагляду, 2 шахрайства, 1 збут підакцизних товарів, 1 наруга над могилою, 1 хуліганство, 1 привласнення, розтрата майна.

На території області виникло 3 пожежі.

За порушення громадського порядку в Чернігівській області складено 214 адмінпротоколів, з них: 20 – за дрібне хуліганство, 84 – за порушення правил дорожнього руху.

Співробітниками БПС складено 60 адмінпротоколів.

Співробітниками ДАІ області за управління автотранспортом у стані алкогольного сп’яніння затримано 22 водіїв.

Останні новини Чернігівщини

Патрульні перевірили повідомлення щодо ймовірно озброєного чоловіка 17:43

Сьогодні, близько 12-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення від громадянки про те, що вулицею Олега Міхнюка рухається чоловік, який тримає у руках предмет, схожий на зброю.

Менеджмент та партнерство: новий вектор розвитку професійної освіти 17:11

Сучасні виклики ринку праці спонукають освіту трансформуватися та ефективно взаємодіяти з міжнародними партнерами та провідними роботодавцями.

Неправдивий виклик — не розвага 16:35

Учора, близько 20-ї години, до нас надійшло повідомлення про вбивство на вулиці Слобідській — чоловік заявив, що вбив водія таксі.

9 років ув’язнення за незаконний збут психотропних речовин: апеляційний суд залишив вирок без змін 16:13

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури апеляційний суд залишив без змін вирок суду першої інстанції, яким визнано винним раніше судимого 25-річного мешканця міста Бахмач у придбанні, зберіганні з метою збуту та збуті особливо небезпечних психотропних речовин в особливо великих розмірах (ч. ч. 2, 3 ст. 307 КК України).

Регіональний план управління відходами: про розвиток в області інфраструктури сортування та переробки сміття – на брифінгу в ОВА 15:18

Реалізація Регіонального плану управління відходами дозволить громадам Чернігівщини розвивати інфраструктуру сортування та оброблення відходів. Це значно зменшить навантаження на довкілля.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини