Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 4 грудня, 04:51:50

В колоніях Чернігівської області діє велика кількість гуртків та секцій для засуджених

03.03.2015   11:27Агенцiя

Відвідування засудженими створених в установах виконання покарань ДПтС України в Чернігівській області гуртків і спортивних секцій дає їм можливість долучитись до процесу виховання суспільних моральних цінностей через творчість або спорт, розширити кругозір, відмовитись від вчинення правопорушень.

В усіх установах ДПтС України в Чернігівській області велика увага приділяється питанням організації дозвілля засуджених, де створено необхідні умови для того, щоб вони могли проявити та розвинути свої творчі здібності, фантазію, вміння.

Неповнолітні засуджені, які відбувають покарання в Прилуцькій виховній колонії, можуть відвідувати понад 17 різноманітних гуртків. Серед них гуртки з вивчення історії життя і побуту українського народу, вивчення комп`ютера, вироблення навиків художньо-прикладної творчості, вдосконалення знання англійської мови, художньої самодіяльності, живопису, а також клуб книголюбів і різні спортивні секції. При Прилуцькій виховній колонії створено вокально-інструментальний ансамбль та театральний гурток, учасники якого виступають на святкових концертах для засуджених і працівників установи. Також в даній установі діє унікальна та єдина в Україні – Літературна студія «Горизонт», яка має власну редакційну раду та авторів із числа засуджених.

Жінки, які відбувають покарання в Чернігівській виправній колонії № 44, займаються рукоділлям, вишивають, в'яжуть, шиють, що допомагає їм по-домашньому затишно оформити кімнати гуртожитків та отримати корисні навички.

Останні новини Чернігівщини

Статистика COVID-19 на Чернігівщині: 503 нових випадки, 6 летальних та 293 одужавших

Статистика COVID-19 на Чернігівщині: 503 нових випадки, 6 летальних та 293 одужавших 18:42

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 3 грудня в області зафіксовано 503 нових випадків COVID-19.

Мена: міський голова та депутати склали присягу

Мена: міський голова та депутати склали присягу 11:27

Розпочалися повноваження депутатського корпусу Менської міської ради восьмого скликання.

Ніжин: через власну необережність при палінні загинув 63-річний чоловік

Ніжин: через власну необережність при палінні загинув 63-річний чоловік 11:12

3 грудня о 03:24 до Служби порятунку "101" у м. Ніжині надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку по вул. Євлашівській. Телефонували сусіди, які помітили загоряння.

Патрульні з’ясували обставини пошкоджень на центральній алеї Чернігова

Патрульні з’ясували обставини пошкоджень на центральній алеї Чернігова 11:04

Сьогодні вночі, проїжджаючи центральною площею міста, екіпаж патрульної поліції звернув увагу на свіжі сліди автомобільних шин, які вели в напрямку тротуару.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 10:52

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.