Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 7 квітня, 14:34:19

В колоніях Чернігівської області діє велика кількість гуртків та секцій для засуджених

03.03.2015   11:27Агенцiя

Відвідування засудженими створених в установах виконання покарань ДПтС України в Чернігівській області гуртків і спортивних секцій дає їм можливість долучитись до процесу виховання суспільних моральних цінностей через творчість або спорт, розширити кругозір, відмовитись від вчинення правопорушень.

В усіх установах ДПтС України в Чернігівській області велика увага приділяється питанням організації дозвілля засуджених, де створено необхідні умови для того, щоб вони могли проявити та розвинути свої творчі здібності, фантазію, вміння.

Неповнолітні засуджені, які відбувають покарання в Прилуцькій виховній колонії, можуть відвідувати понад 17 різноманітних гуртків. Серед них гуртки з вивчення історії життя і побуту українського народу, вивчення комп`ютера, вироблення навиків художньо-прикладної творчості, вдосконалення знання англійської мови, художньої самодіяльності, живопису, а також клуб книголюбів і різні спортивні секції. При Прилуцькій виховній колонії створено вокально-інструментальний ансамбль та театральний гурток, учасники якого виступають на святкових концертах для засуджених і працівників установи. Також в даній установі діє унікальна та єдина в Україні – Літературна студія «Горизонт», яка має власну редакційну раду та авторів із числа засуджених.

Жінки, які відбувають покарання в Чернігівській виправній колонії № 44, займаються рукоділлям, вишивають, в'яжуть, шиють, що допомагає їм по-домашньому затишно оформити кімнати гуртожитків та отримати корисні навички.

Останні новини Чернігівщини

Міграційні процеси в Чернігівській області у 2019 році. ДОВІДКА

Міграційні процеси в Чернігівській області у 2019 році. ДОВІДКА 13:43

Упродовж 2019 року на Чернігівщині міграційна активність населення зменшилася проти попереднього року. Зафіксовано 28418 випадків міграційних переміщень: потік вибулих (15207 осіб) перевищив потік прибулих (13211 осіб) і скоротив чисельність населення області на 1996 осіб.

Вогнеборці ліквідували 21 пожежу, що виникли у природних екологічних системах

Вогнеборці ліквідували 21 пожежу, що виникли у природних екологічних системах 13:33

Загальна площа, пройдена вогнем склала близько 24 га, знищено 3 та пошкоджено 4 будівлі та споруди різного призначення.

Куликівська громада взялася за самостійний пошив масок та захисних костюмів для медзакладів

Куликівська громада взялася за самостійний пошив масок та захисних костюмів для медзакладів 13:16

У Куликівській ОТГ вирішили самостійно забезпечити медичних працівників індивідуальним захистом, адже вони найперші у зоні ризику.

Посівна кампанія на Чернігівщині набирає обертів

Посівна кампанія на Чернігівщині набирає обертів 11:33

У Чернігівській області вже засіяли понад 14 тисяч гектарів, або 22% ранніх зернових та зернобобових культур.

Прилуки: відбулося позачергове засідання виконавчого комітету

Прилуки: відбулося позачергове засідання виконавчого комітету 11:13

6 квітня у сесійній залі міської ради відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Прилуцької міської ради під головуванням міського голови Ольги Попенко.