Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 4 квітня, 11:58:32

Старовинну літературу та ноти затримали при спробі незаконного вивезення за кордон

23.02.2015   11:45

На Чернігівщині припинили чергову спробу незаконного вивезення за межі України предметів історичної та культурної спадщини.

Художню й музичну літературу, монети та медаль датовані кінцем ХІХ - початком ХХ століття затримали співробітники Чернігівської митниці ДФС у пункті пропуску «Горностаївка».

Громадянин України під виглядом особистих речей намагався вивезти досить цікаву добірку старовинних музичних нот, театральних програмок, книг та монет – загалом 65 предметів.

Порушення виявили під час здійснення митного контролю потягу «Київ-С.Петербург». Свої дії чоловік виправдовував необізнаністю з порядком переміщення через кордон предметів старовини.

Але ж пакуючи у валізу речі, більшість з яких налічує понад 100 років з дати виготовлення, варто було б замислитись над отриманням дозволу  відповідного органу на їх вивезення.

Чернігівською митницею ДФС складено адміністративний протокол за ознаками порушення ст. 472 Митного кодексу України.

Незадекларовані предмети вилучені та найближчим часом будуть направлені на експертизу.

Останні новини Чернігівщини

Про санепідситуацію в області. Офіційно

Про санепідситуацію в області. Офіційно 10:37

За 2 місяці 2020 року в області за медичною допомогою з приводу захворювання на інфекційні хвороби звернулося 41,5 тис. осіб, що на 26,6% менше кількості аналогічного періоду минулого року.

Заробітна плата в області в лютому. ДОВІДКА

Заробітна плата в області в лютому. ДОВІДКА 10:33

Середньомісячна номінальна заробітна плата штатних працівників підприємств, установ та організацій Чернігівської області в лютому 2020 року становила 8540 грн.

КП

КП "Чернігівводоканал": Виконання інвестпрограми 2020 року не зупиняється 10:19

Наразі добігають кінця роботи з реконструкції водопроводу по вулиці Промисловій від вул. Попудренка до вул. Музичної. В рамках виконання інвестиційної програми КП «Чернігівводоканал» на 2020 рік буде замінено 836 м водопроводу. Роботи за договором з КП «Чернігівводоканал» виконує ТОВ «УТБ-ІНЖИНІРІНГ».

Чернігівщино, купуй рідне!

Чернігівщино, купуй рідне! 10:08

Ця акція, започаткована обласною державною адміністрацією, триває і стає ще більш актуальною в умовах карантинних обмежень, пов’язаних з поширенням коронавірусу.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини