Працівники міліції розслідують факт шахрайських дій, вчинених відносно 21-річного пораненого військовослужбовця
Співробітники слідчого відділу Чернігівського міського відділу УМВС України в Чернігівській області відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України «шахрайство» щодо зникнення 143 тис.грн з банківської картки 21-річного пораненого військовослужбовця.
Як розповів начальник ЧМВ УМВС України в Чернігівській області полковник міліції Володимир Рапута, 18 лютого, до чергової частини Чернігівського міського відділу УМВС звернувся 21-річний військовослужбовець. Він повідомив в своїй заяві, що невідомі особи з його банківської картки зняли гроші в сумі 143 тисячі гривень.
В ході подальшої перевірки правоохоронцями було встановлено, що на рахунок хлопцю збиралися кошти щодо його протезування. Адже військовий отримав поранення в зоні АТО, проходив курс лікування в медичних закладах. Був відкритий рахунок у банку по збиранню коштів йому на допомогу. Невідомі «нелюди» напередодні продзвонювали хлопцю на його мобільний телефон, а потім з'ясувалося, що SIM-карта заблокована. Поки хлопець розбирався з оператором зв'язку, з кратки зникли всі зібрані на лікування гроші.
Полковник Володимир Рапута повідомив, що за даним фактом відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 190 Кримінального кодексу України («Заволодіння чужим майном або придбання права на майно шляхом обману чи зловживання довірою (шахрайство) - карається штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк до двохсот сорока годин, або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років»).
Триває досудове розслідування.
Останні новини Чернігівщини
Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині 14:10
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винними двох учасниць організованої злочинної групи у незаконному зберіганні з метою збуту та збуті психотропних речовин.
У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року 14:07
Війська російської імперії 13 листопада 1708 року буквально стерли з лиця землі столицю Гетьманщини Батурин разом з усіма мешканцями.
Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів 14:03
Мова про Бобровицьку, Любецьку та Козелецьку ТГ, які вчора представили свої концепти на онлайн-засіданні обласного комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та транспортної інфраструктури.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:56
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 1 особа постраждала.
За незаконну риболовлю порушник сплатить до бюджету понад 125 тис.грн. 10:12
13 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками Сектору водної поліції Чернігівського РУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.