Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 25 травня, 21:51:58

Прокуратура завершила розслідування факту одержання високопосадовцем хабара у 20 тис. грн.

20.02.2015   12:40

Прокуратурою Чернігівської області завершено розслідування кримінального провадження щодо одержання 20 тис. грн. неправомірної вигоди заступником начальника чернігівського міського відділу Державної служби з надзвичайних ситуацій. Обвинувальний акт направлено до суду.

Згідно обвинувального акту, дії працівника ДСНС кваліфікуються як вимагання та одержання службовою особою, яка займає відповідальне становище, неправомірної вигоди для себе за вчинення в інтересах третіх осіб дій з використанням службового становища — за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо працівника ДСНС, згідно норм процесуального законодавства, проводив слідчий відділ прокуратури.

Як вже повідомлялося раніше, посадовець ДСНС був затриманий безпосередньо при одержанні грошей у своєму службовому кабінеті 15 січня. На той час щодо нього вже було розпочато кримінальне провадження за фактом вимагання неправомірної вигоди в сумі 20 тис. грн. у директора приватного підприємства. Хабар вимагався за незастосування штрафних санкцій щодо виявлених недоліків техногенної та пожежної безпеки в приміщенні магазину підприємства.

Прокуратурою і надалі будуть вживатися всі належні заходи для виявлення корупціонерів, їх притягнення до відповідальності і невідворотного покарання.

Останні новини Чернігівщини

Завершився тиждень дистанційного навчання з представниками  служб у справах дітей Чернігівської області

Завершився тиждень дистанційного навчання з представниками служб у справах дітей Чернігівської області 17:53

З 19 по 25 травня тривало навчання за програмою «Основні напрями діяльності органів місцевої влади щодо захисту прав та законних інтересів дітей».