Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 25 травня, 20:53:44

В виправній колонії № 44 проведено практичні тренування по гасінню умовної пожежі

20.02.2015   09:25

Злагодженість оперативних дій сприяєшвидкому виявленню пожежі на ранніх стадіях її виникнення, попередженнювипадків загибелі людей та зменшення матеріальних збитків від продуктів горіння.

Так, з метою проведення практичних тренувань підпорядкованого персоналу осіб відомчої пожежної команди,на території Чернігівської виправної колонії № 44управління ДПтС Українив Чернігівській області було проведеновідповідні заняття по гасіннюумовної пожежі.

За задумом, пожежа сталася на першому поверсі швейної фабрики, в одному з приміщень цеху по обробці вторинної сировини. Під час проведення даного заходу персонал відомчої пожежної команди установи відпрацьовував норматив щодо встановлення пожежного автомобіля на вододжерело (пожежний гідрант) та подачу стволана гасіння пожежі.

Разом з тим, персоналом відомчої пожежної команди здійснено перевірку зовнішнього водопостачання та наявних пожежних кранів внутрішнього протипожежного водопостачання, які розміщенні у приміщенні даного цеху.За результатами перевірки встановлено, що пожежні гідранти та пожежні крани перебувають у справному стані.

Завдяки проведенню таких заходів підвищується рівень майстерності особового складу персоналу відомчої пожежної охорони, щов свою чергу впливає на їх бойову готовність та професійні дії при виникненні пожежі.

Останні новини Чернігівщини

Завершився тиждень дистанційного навчання з представниками  служб у справах дітей Чернігівської області

Завершився тиждень дистанційного навчання з представниками служб у справах дітей Чернігівської області 17:53

З 19 по 25 травня тривало навчання за програмою «Основні напрями діяльності органів місцевої влади щодо захисту прав та законних інтересів дітей».