Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 15 червня, 14:23:53

Сьогодні відзначають День безпечного інтернету

07.02.2012   18:29Агенцiя

Сьогодні, 7 лютого, у світі відзначають День безпечного інтернету. У Європі цей день святкують уже вдев’яте, в Україні – четвертий рік поспіль.

Як повідомляє представництво Європейського Союзу в Україні, цього року це свято у ЄС проходить під гаслом “Досліджуймо цифровий світ разом… безпечно”.

Згідно зі статистикою, яку наводить представництво ЄС, 77% молодих людей у віці 13-16 років (та 38% дітей у віці 9-12 років) мають свій профіль у соціальних мережах. Однак 12% європейців у віці 9-16 років визнають належність певних факторів у онлайн-мережі, які їх турбують. Опитування свідчать: більшість дітей – 63% – дістають знання про безпечне поводження в інтернеті від своїх батьків; 58% – від учителів; 44% – від своїх однолітків.

За даними представництва ЄС, 96% українських дітей та підлітків у віці від 10 до 17 років користуються інтернетом. 51% з них – не мають жодної гадки щодо загроз, з якими вони можуть зіштовхнутися, перебуваючи онлайн.

http://www.telekritika.ua/news/2012-02-07/69358

“Телекритика”

Останні новини Чернігівщини

Поліція документує наслідки ударів росіян на Чернігівщині 13:07

Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівську область. Інформації про постраждалих не надходило.

Ворог атакував відновлений Михайло-Коцюбинський ліцей: заступниця голови ОДА оглянула масштаби руйнувань

Ворог атакував відновлений Михайло-Коцюбинський ліцей: заступниця голови ОДА оглянула масштаби руйнувань 12:45

12 червня вночі атаки ворога зазнало селище Михайло-Коцюбинське – там чули 4 вибухи. Внаслідок удару російської армії суттєві пошкодження отримала нещодавно відновлена будівля місцевого ліцею.

Навіть краплинка крові рятує життя: в обласній дитячій лікарні відзначили донорів Чернігівщини 11:41

Всесвітній день донора крові відзначається щорічно 14 червня. Сьогодні, напередодні свята, в Чернігівській обласній дитячій лікарні дякували тим, хто свідомо та самовіддано ділиться своєю кров'ю задля порятунку інших.

Довічне позбавлення волі: у Чернігові суд виніс вирок обвинуваченому у вбивстві двох інструкторів у навчальному центрі 11:06

Чернігівський районний суд визнав винним курсанта у вчиненні умисного вбивства двох інструкторів-військовослужбовців та пораненні ще одного, призначивши йому покарання у вигляді довічного позбавлення волі.

У День Сил безпілотних систем Президент відзначив досвід України у застосуванні технологій та закликав пам'ятати, якою ціною він здобувається

У День Сил безпілотних систем Президент відзначив досвід України у застосуванні технологій та закликав пам'ятати, якою ціною він здобувається 10:29

У День Сил безпілотних систем ЗСУ Президент України вручив орден «Золота Зірка» рідним загиблого Героя України, молодшого лейтенанта Андрія Михна – уродженця Чернігівщини, який служив у складі 414-ї окремої бригади ударних безпілотних авіаційних систем «Птахи Мадяра».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини