Платники Чернігівщини безкоштовно отримали 58,6 тис. сертифікатів
На сьогодні платники Чернігівщини переважно подають податкові декларації засобами електронного зв’язку з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб у порядку, визначеному законодавством.
Як повідомив начальник відділу реєстрації користувачів при Головному управлінні ДФС у Чернігівській області Олександр Кулик, у минулому році понад 21 тис. платників стали клієнтами Центру сертифікації ключів, яким сформовано 58,6 тис. посилених сертифікатів. Найактивнішими користувачами є приватні підприємці, кількість яких – 16,2 тис. осіб.
У січні 2015 року до Центру сертифікації звернулося 1317 осіб, з них переважна кількість фізичних осіб – 1050. У тому числі клієнтами центру стали 267 юридичних осіб. Цим платникам безкоштовно надано послуги електронного цифрового підпису та сформовано 3018 посилених сертифікатів.
Розвиток електронних сервісів та співпраця з платниками, розширення кола користувачів сервісів є одним з важливих напрямків діяльності органів фіскальної служби Чернігівщини. Так, з 1 січня 2015 року набрали чинності норми Закону України від 31 липня 2014 року №1621 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України», у зв’язку з чим всі платники ПДВ зобов’язані реєструвати податкові накладні у Єдиному реєстрі податкових накладних (далі – ЄРПН) незалежно від суми.
Відтепер для забезпечення можливості електронного адміністрування податку на додану вартість для клієнтів Центрів сертифікації ключів реалізовані наступні безкоштовні можливості:
• створення електронних податкових накладних;
• імпорт електронних податкових накладних з інших програм;
• подання та гарантована реєстрація електронних податкових накладних в ЄРПН;
• отримання даних про наявність електронних податкових накладних в ЄРПН.
Бідьш детальну інформацію можна отримати на електронному ресурсі за адресою www.acskidd.gov.ua.
Останні новини Чернігівщини
Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого 15:10
З понеділка, 2 лютого, у закладах загальної середньої освіти Чернігова буде відновлено освітній процес з використанням дистанційних технологій. Про це повідомляє начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.
Олександра Даниленко здобула другу поспіль медаль Кубка світу 15:05
Вихованка регіонального центру «Інваспорт» Олександра Даниленко продовжує успішні виступи на Кубку світу з пара лижних перегонів, який проходить у місті Якушице (Польща).
У Ніжинській гімназії №14 в найближчі місяці запрацює відремонтований харчоблок 13:36
Під час робочого візиту до району начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус оглянув модернізовану Ніжинську гімназію №14.
Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн 13:32
Хотіла придбати зарядну станцію, натомість втратила 25 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання
Поліція документує наслідки ворожих атак на Новгород-Сіверщині 10:25
Упродовж минулої доби та сьогодні вночі росіяни продовжували атакувати прикордонні громади Чернігівщини. Інформація про постраждалих не надходила.