Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 15 листопада, 21:33:53

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

16.02.2015   09:24Агенцiя

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 15 лютого по 08 годину 16 лютого 2015 року

МНС

МНС

Пожежі: зареєстровано 4 пожежі, з яких 2 в житловому секторі, 1 на транспорті та 1 інша.

1. Пожежа на транспорті смт Козелець, вул. Пролетарська О 08 год. 00 хв. сталася пожежа автомобіля "Renault Kangoo" 2006 року випуску. Вогнем пошкоджено моторний відсік автомобіля. Причина встановлюється. Збиток - 10 000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 90 000 грн.

2. Пожежа в житловому секторі м. Бобровиця, вул. Пролетарська О 14 год. 18 хв. сталася пожежа господарчої будівлі. Вогнем знищено покрівлю на площі 5 кв. м та пошкоджено стіни на площі 5 кв. м. Причина - порушення правил монтажу електроустановок та електромереж. Збиток - 2 000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 150 000 грн.

3. Пожежа Чернігівський район, СТ "Жовтневе" О 21 год. 51 хв. сталася пожежа двоповерхового дачного будинку. Вогнем знищено покрівлю, перекриття та майно; пошкоджено стіни та автомобіль "ВАЗ-21099". Власник, причина та збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 50 000 грн.

4. Пожежа в житловому секторі Бобровицький район, с. Ярославка О 22 год. 57 хв. сталася пожежа в житловому будинку. Вогнем знищено перекриття на площі 4 кв. м. Причина - неправильне влаштування та несправність нагрівальних печей та димарів. Збиток - 1 000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 50 000 грн.


Інші повідомлення:

Протягом доби для забезпечення транспортного сполучення на автошляхах Чернігівської області від ДП "Чернігівський облавтодор" було задіяно 21 одиницю спеціальної техніки та 28 працівників. Загальний стан транспортного сполучення задовільний.

Останні новини Чернігівщини

Представлено нового прокурора області

Представлено нового прокурора області 18:07

До призначення Андрій Парусов працював у прокуратурі Тернопільської області та ГПУ.

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз 16:23

Заступник Голови Нацполіції – начальник Головного слідчого управління Максим Цуцкірідзе повідомив батькам загиблого 14-річного Дениса Чаленка і громадськість про перебіг розслідування за фактом смерті хлопця.

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом 14:09

Чернігівський Ресурсний центр з розвитку місцевої демократії, який діє на базі громадської організації Центр «Доброчин», провів інформаційну зустріч в Новобілоуській сільській раді 14 листопада 2019 року.

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу 13:20

Із 2015 року в Україні діє незалежний консультативно-дорадчий орган Кабінету Міністрів – Рада бізнес-омбудсмена. Туди може звернутись кожна юридична особа або приватний підприємець, які мають обґрунтовані претензії на незаконні дії чиновників.

"Небо над головами" 13:11

Кафедрою теорії та історії держави і права, конституційного права спільно із ГО «Україна без тортур» та Координаційною радою молодих юристів при головному управлінні юстиції в Чернігівській області було організовано й проведено круглий стіл на тему «Небо над головами в умовах несвободи».