Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 20 червня, 04:05:45

Місцезнаходження пам'ятника Леніну невідоме - міліція

13.02.2015   16:10Агенцiя

Місцезнаходження пам'ятника В.І.Леніну, що був встановлений у Чернігові на бульварі по проспекту Миру і знесений громадськістю у лютому 2014 року, невідоме. Таку відповідь на доручення міського голови Олександра Соколова надали у міському відділі міліції.

Згідно з інформацією, у травні минулого року після зникнення пам'ятника із території комунального підприємства правоохоронцями міста було відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 185 Кримінального кодексу України (крадіжка).

Ще у лютому кількаметрову скульптуру Леніна було доставлено на територію колишнього підприємства "Міське шляхове управління" (вул. Пушкіна, 1), де вона і знаходилася. Складські приміщення на цій території належать управлінню освіти міськради, тож про зникнення пам'ятника Леніну повідомив черговий управління освіти міської ради.

На сьогодні у справі у якості свідків та очевидців опитано кілька людей. Окремі з них надали суперечливі свідчення, тому наразі відомості перевіряються. Один із свідків взагалі заявив про бажання спілкуватися на цю тему виключно із журналістами.

Триває досудове розслідування.

Останні новини Чернігівщини

Найбільше він любив людей і небо: у Ніжині відкрили меморіальну дошку Герою України Данилу Мурашку 17:20

Сьогодні у Ніжині відбулося відкриття меморіальної дошки на честь нашого земляка, Героя України, легендарного військового льотчика, майора Данила Мурашка. Встановлено її на вулиці, яка віднедавна гордо носить його ім’я.

Результат Драгера — 2,25 проміле: патрульні відсторонили від керування нетверезого водія 16:36

Нещодавно патрулюючи вулицею Федора Уманця, за порушення ПДР інспектори зупинили автомобіль Mercedes-Benz 200 D.

Формуючи культуру пам’яті: у Чернігові відбулася зустріч із представницями ГО «Вшануй» 16:13

19 червня в Чернігівській міській раді відбулася робоча зустріч із Катериною Даценко та Єлизаветою Плескачовою — представницями громадської організації «Вшануй», яка займається розвитком культури пам’яті в Україні та популяризацією загальнонаціональної хвилини мовчання.

Понад 3,1 млн грн надійшло до місцевого бюджету за адміністративні послуги, надані землевпорядниками Чернігівщини з початку 2026 року 15:44

З початку поточного року землевпорядники Чернігівської області спрямували до загального фонду місцевого бюджету 3,101 млн грн за надані населенню адміністративні послуги з питань ведення Державного земельного кадастру.

Через отримані травми загинула пасажирка: повідомлено про підозру водію, який керував автомобілем напідпитку 15:10

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру 51-річному жителю Прилуцького району Чернігівської області у порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння, що спричинило смерть потерпілого (ч. 3 ст. 286-1 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини