Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 6 квітня, 15:53:41

Обласний шпиталь для інвалідів та ветеранів отримав новітне фізіотерапевтичне обладнання

13.02.2015   12:36Агенцiя

Новітнє фізіотерапевтичне обладнання вартістю понад 30 тисяч гривень отримав 11 лютого КЛПЗ «Обласний шпиталь для інвалідів та ветеранів Великої Вітчизняної війни» від ПАТ «Креді Агріколь».

У першу чергу обладнання буде використовуватися для обслуговування пацієнтів Центру допомоги учасникам АТО, який відкрито на базі шпиталю. Воно також згодиться і для ветеранів Другої світової війни, воїнів-афганців та учасників бойових дій на територіях інших держав, які лікуються у терапевтичному та неврологічному відділеннях цього лікарняного закладу.

Як зазначив під час вручення подарунків директор центрального відділення ПАТ «Креді Агріколь» у місті Чернігові Олександр Савченко, банк не міг залишитися осторонь потреб, що постали перед українським суспільством у цей нелегкий час. Тому його колектив вирішив спрямувати певну суму коштів на придбання обладнання для закладу, в якому лікуються та будуть лікуватися в майбутньому учасники АТО. Таку допомогу вже отримали шпиталі у 12 містах нашої держави – Києві, Харкові, Вінниці. Крім того, банк винайшов можливість сплачувати гроші за реабілітацію бійців, поранених на сході Україні.

— Цього року нашому закладу виповнюється 13 років. У період становлення було придбане основне обладнання, втім, з часом воно фізично і морально зношується, – зауважив головний лікар закладу Володимир Товчига. – Тому ця допомога нагальна, необхідна і вона буде використана для допомоги ветеранам війни. На базі нашого госпіталю створений Центр для допомоги учасникам АТО потужністю 20 ліжок. Те, що передали нам – апарат для електролікування, дарсонвалізації, апарати для електроміостимуляції, апарат фізіотерапевтичний багатофункціональний, електричний вібромасажер, масажні столи, кушетку масажну – значно покращує умови надання фізіотерапевтичної допомоги, яка саме зараз дуже необхідна. Все обладнання вітчизняного виробництва і це суттєва допомога у даний час.

За словами Володимира Товчиги, у закладі здебільшого надається терапевтична та неврологічна допомога нашим пацієнтам. Але якщо людина потребує консультації, використовують і загальну медичну базу області, здійснюють спеціалізовані дослідження та використовують лабораторну діагностику.

Уже найближчим часом обладнання почне працювати для пацієнтів шпиталю.

Останні новини Чернігівщини

Ніжин: щотижнева розширена оперативна нарада при міському голові. Інформація керівників медичних установ

Ніжин: щотижнева розширена оперативна нарада при міському голові. Інформація керівників медичних установ 13:55

6 квітня відбулась щотижнева розширена оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника. На період карантинного режиму змінений формат наради, щоб мінімізувати перебування великої кількості людей.

У Чернігові про одиноких літніх людей піклуються фахівці двох територіальних центрів

У Чернігові про одиноких літніх людей піклуються фахівці двох територіальних центрів 13:49

У Чернігові про самотніх людей похилого віку, які вже потребують сторонньої допомоги, піклуються, зокрема, фахівці територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Деснянської та Новозаводської районних у місті Чернігові рад.

Поліцейські інформують: ТОП-3 аварійно-небезпечних ділянок Чернігівської області

Поліцейські інформують: ТОП-3 аварійно-небезпечних ділянок Чернігівської області 13:45

За поліцейською статистикою, аварії на Чернігівщині найчастіше траплялися у світлий час доби. За видами транспорту учасниками ДТП у 83,5% були легкові автівки, у 10,5% – вантажівки та у 6% мототранспорт.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 11:22

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 1 особу та 274 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 1 особу та 274 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 11:14

Упродовж минулого тижня з 30 березня по 6 квітня щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 196 чоловік особового складу та 61 одиниця спеціальної техніки.