До Дня закоханих готуються засуджені хлопці Прилуцької виховної колонії
Цукерки, валентинки, приємні сувеніри … Чудовий привід відкрити почуття коханим, рідним та друзям, яких любите! Милі листівки-сердечка мають в цей день справді магічне значення.
В Прилуцькій виховній колонії управління ДПтС України в Чернігівській області в рамках святкування Дня закоханих провели майстер-клас з виготовлення листівок-валентинок. Валентинки – невід'ємний атрибут дня Святого Валентина навіть у колонії, адже неповнолітні засуджені теж мріють про кохання.
До свята юнаки підготувались заздалегідь і підійшли до цього творчо: самі зробити валентинки своїм рідним та близьким, так як завжди приємніше отримати подарунок, зроблений своїми руками і від усього серця.
Зміст листівки-валентинки теж надзвичайно важливий, адже кожного цікавлять справжні почуття. Вихованці Прилуцької колонії підійшли з усією відповідальністю до підписання валентинок, тому що вважають, що святий Валентин буде допомагати в цей особливий день.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 09:35
Протягом минулої доби зареєстровано 30 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 1 загибель на водних об’єктах та 28 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 2 особи та 1 особа постраждала.
Поліція розшукує зниклу безвісти неповнолітню дівчину 09:32
Поліцейські розшукують безвісти зниклу Колдоб Наталію Валеріївну, 2008 року народження, мешканку м. Чернігова. 24 березня дівчина пішла з лікарні і дотепер місце її перебування невідоме.
Чернігівські спортсмени здобули 27 медалей на чемпіонаті України з зимових видів спорту 09:30
З 18 до 23 березня у селі Поляниця, Івано – Франківської області відбувся чемпіонат України серед юнаків та дівчат (старші та середні).
25 березня: цей день в Україні і світі 09:26
День 1491 Російська агресія - Day 1491 Russian aggression
Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21
Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.