Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 21 листопада, 11:40:22

Після вжиття заходів прокурорського реагування батькові загиблого бійця виплачено належні кошти — понад 600 тис. грн.

11.02.2015   18:24Агенцiя

Батькові загиблого солдата, в інтересах якого прокуратура області пред’явила до суду позов про визнання протиправною бездіяльності Міністерства оборони та зобов’язання призначити одноразову грошову допомогу, передбачену Законом України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей», виплачено кошти.

Військовим відомством це зроблено у добровільному порядку, до прийняття судового рішення.

Позов до суду в інтересах батька загиблого при виконанні військових обов’язків на сході України рядового української армії заявлявся прокуратурою у зв’язку з тривалою невиплатою передбачених законом коштів.

Солдат загинув під час несення військової служби в зоні АТО у вересні минулого року. Його батько подав до уповноваженого державного органу всі документи, необхідні для призначення одноразової грошової допомоги. Належне рішення за ними не приймалось кілька місяців, хоча законодавством для цього передбачено місячний термін.

За таким фактом у Чернігівській області позов заявлявся прокуратурою до суду вперше.

 

Довідково:

Вже у цьому році органами прокуратури області в інтересах соціально незахищених громадян пред’явлено до суду позовів на загальну суму більш ніж мільйон гривень.

Останні новини Чернігівщини

Ще сім населених пунктів Чернігівщини незабаром отримають генплани

Ще сім населених пунктів Чернігівщини незабаром отримають генплани 10:04

Відповідні проєкти рекомендуватиме до затвердження обласна архітектурно-містобудівна рада. Її чергове засідання провів 20 листопада начальник Управління містобудування та архітектури ОДА Олександр Дмитрюк.

Проведено круглий стіл до 6-ї річниці Революції Гідності

Проведено круглий стіл до 6-ї річниці Революції Гідності 09:47

«За Гідність і Свободу» — під такою назвою 20 листопада в Чернігівській обласній універсальній науковій бібліотеці імені В.Г. Короленка проведено круглий стіл з нагоди Дня Гідності та Свободи і чергової річниці Євромайдану.

В облраді обговорили актуальні питання законодавчого забезпечення та стан дотримання прав дитини на теренах Чернігівщини

В облраді обговорили актуальні питання законодавчого забезпечення та стан дотримання прав дитини на теренах Чернігівщини 09:36

Цьогоріч відзначається ювілейна річниця прийняття цих основоположних документів у сфері захисту прав дитини.

Народним депутатам України розповіли про проблеми бюджетного процесу-2020

Народним депутатам України розповіли про проблеми бюджетного процесу-2020 09:30

Про проблеми та перспективи бюджетного процесу-2020 говорили 20 листопада в Чернігівській міській раді представники регіонального відділення Асоціації міст України.

Визначено проєкти громадських організацій, які у 2020 році фінансуватимуться за кошти обласного бюджету

Визначено проєкти громадських організацій, які у 2020 році фінансуватимуться за кошти обласного бюджету 09:21

У Департаменті інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської ОДА відбулися другий і третій етапи конкурсу громадських проєктів, які фінансуватимуться з обласного бюджету у 2020 році.