Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 17 листопада, 08:33:15

Микола Звєрєв ознайомився з роботою Чернігівського центру соціально-психологічної реабілітації дітей

11.02.2015   12:06Агенцiя

10 лютого голова обласної ради Микола Звєрєв зустрівся з колективом та вихованцями центру, де нині перебуває 35 дітей віком від 3 до 18 років, що опинилися у складних життєвих обставинах, залишилися без батьківського піклування чи зазнали насильства.

Як розповів директор центру Анатолій Писанка, діти із Чернігова та області перебувають під цілодобовим наглядом медичних працівників, психологів та педагогів. Вихованцям центру надається не лише соціальна, психологічна та медична допомога, а здійснюється також їх психолого-педагогічна корекція і реабілітація. З цією метою педагогічними працівниками закладу застосовуються різні форми індивідуальної та групової роботи з дітьми. Для кожної дитини розробляється індивідуальна програми реабілітації. Проводиться робота з формування у вихованців власної життєвої позиції для подолання асоціальної поведінки.

Микола Звєрєв поцікавився станом фінансування установи та ознайомився з матеріально-технічною базою центру, зокрема оглянув класну кімнату для самопідготовки до школи, медичний блок, кабінет психолога, їдальню, а також актову і тренажерну зали. За словами Анатолія Писанки, працівники очолюваного ним закладу прагнуть, аби діти відчули увагу та домашній затишок, якого їм не вистачало в повсякденному житті.

На завершення зустрічі Микола Звєрєв передав вихованцям центру подарунки від обласної ради з продукцією місцевих виробників, а також від латвійської делегації, яка нещодавно перебувала у Чернігові.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові визначили переможців конкурсу проєктів програм стосовно молоді та дітей міста

У Чернігові визначили переможців конкурсу проєктів програм стосовно молоді та дітей міста 15:19

У Чернігові відбувся конкурс проєктів програм, розроблених інститутами громадянського суспільства, стосовно молоді та дітей міста. На засіданні конкурсної комісії 14 листопада визначили переможців цього конкурсу.

"Експлікація осені" оркестру Військово-музичного центру Сухопутних військ 15:09

«Експлікацію осені» подарував глядачам 15 листопада духовий оркестр Військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України (начальник центру - художній керівник — Ігор Кішман, начальник оркестру — Роман Павлів).

Побутова техніка та меблі - для багатодітних родин області

Побутова техніка та меблі - для багатодітних родин області 14:54

Холодильник та морозильну камеру отримали дві багатодітні родини з Носівщини – сім’ї Крещенків з міста Носівка та Назаренків із села Платонівка.

Про перемоги чернігівських спортсменів-велосипедистів розповіли на прес-конференції

Про перемоги чернігівських спортсменів-велосипедистів розповіли на прес-конференції 14:47

Чернігівські юні велосипедисти – переможці багатьох Всеукраїнських і Міжнародних змагань 15 листопада розповіли про головні свої досягнення.