Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 10 лютого по 08 годину 11 лютого 2015 року
МНС
Пожежі: зареєстровано 5 пожеж в житловому секторі. Загинула 1 людина.
1. Пожежа в житловому секторі м. Бахмач, 2-й пров. Гомельський О 09 год. 45 хв. сталася пожежа житлового будинку. Вогнем знищено покрівлю на площі 15 кв.м, пошкоджено перекриття на площі 10 кв.м. Причина - неправильне влаштування та несправність нагрівальних печей та димарів. Збиток - 5000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 30 000 грн.
2. Пожежа в житловому секторі Козелецький район, с. Сираї Об 11 год. 24 хв. сталася пожежа житлового будинку. Вогнем знищено покрівлю, пошкоджено майно. Причина - порушення правил пожежної безпеки при експлуатації печей. Збиток - 10 000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 50 000 грн.
3. Пожежа в житловому секторі Прилуцький район, с. Подище О 13 год. 40 хв. сталася пожежа житлового будинку. Вогнем пошкоджено покрівлю та перекриття на площі 40 кв.м, знищено майно. Причина - необережне поводження з вогнем господаря. Збиток - 40 000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 50 000 грн. На місці пожежі виявлено тіло господаря 1961 р.н.
4. Пожежа в житловому секторі Ічнянський район, смт Парафіївка, вул. Шевченка О 14 год. 33 хв. сталася пожежа житлового будинку. Вогнем знищено покрівлю та перекриття на площі 10 кв.м, пошкоджено облицювання стін та майно. Ймовірна причина - неправильне влаштування та несправність нагрівальних печей та димарів. Збиток встановлюється. Врятовано матеріальних цінностей на суму 20 000 грн.
5. Пожежа в житловому секторі м. Чернігів, вул. Ватутіна О 04 год. 55 хв. сталася пожежа гаражу. Вогнем знищено покрівлю, автомобіль "ВАЗ-2106", 1988 року випуску, мотоцикл "Урал", мотоблок, пошкоджено стіни та металообробні верстати. Причина та збиток встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 150 000 грн.
Інші повідомлення:
Протягом доби для забезпечення транспортного сполучення на автошляхах Чернігівської області від ДП "Чернігівський облавтодор" було задіяно 6 одиниць спеціальної техніки та 10 працівників. Загальний стан транспортного сполучення задовільний.
Останні новини Чернігівщини
Інвестиція в дитинство: як мікрогрант допоміг розвитку освітнього центру «Ідея» 10:33
«Ідея» – найбільший приватний заклад позашкільної освіти в Ніжині, який являє собою безпечне, комфортне та сучасне середовище для навчання та розвитку дошкільнят і школярів.
Погоджено виплати чернігівцям, житло яких постраждало внаслідок останніх ударів рф, на суму понад 2 млн грн 10:31
Рішеннями виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 15 січня погоджено чергові виплати власникам пошкоджених квартир і приватних житлових будинків унаслідок останніх ударів російської федерації по території міста Чернігова.
15 січня: цей день в Україні і світі 08:27
День 1422 Російська агресія - Day 1422 Russian aggression
Алія-Беатріс та Арес: якими рідковживаними іменами називали дітей на Чернігівщині у 2025 році 14:40
Українці дають життя, обирають імена та вірять, що кожна реєстрація народження зміцнює націю й наповнює віру в майбутнє реальним змістом.
За підтримки Словаччини у Ладані відремонтують укриття у двох садочках 14:35
У селищі Ладан стартує реалізація проєкту «Простори турботи: безпечні та комфортні укриття для садочків “Червона Шапочка” та “Барвінок”».