Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 17 листопада, 18:23:03

Прокуратура припинила свавілля ПАТ "Чернігвобленерго" стосовно літньої жінки

11.02.2015   08:39

Апеляційним судом Чернігівської області 10.02.2015 залишено в силі рішення суду першої інстанції, яким відмовлено у задоволенні позову ПАТ «Чернігівобленерго» до пенсіонерки з Чернігова про стягнення з неї 4 тис. грн. заборгованості.

Як з’ясувалося, життєві обставини літньої жінки змусили її ділити у судах власне житло із онуками, які привели належне їй приміщення у повну непридатність.

Бабуся, яка і до цього часу не може проживати у власному будинку, протягом двох років намагалася поновити електропостачання, неодноразово звертаючись до ПАТ «Чернігівобленерго».

Переговори з енергопостачальником тривали понад два роки.

Після чергового скандального звернення пенсіонерки про необхідність встановлення в її житлі лічильника до неї прийшли інспектори з енергонагляду Чернігівобленерего з рейдовою перевіркою, склали акт про порушення Правил користування електроенергією та нарахували збитки в розмірі 4 тис. грн.

Тобто, скориставшись похилим віком, слабким зором та малограмотністю пенсіонерки, під виглядом встановлення лічильника ПАТ «Чернігівобленерего» намагалося стягнути неправомірно нараховані збитки з того, хто, навпаки, приклав максимум зусиль для укладення з ПАТ договору про користування електричною енергією, як це передбачено чинним законодавством.

Принципова та наполеглива позиція органів прокуратури, які представляли інтереси громадянки похилого віку в судах обох інстанцій, сприяла винесенню законного, а найголовніше, справедливого судового рішення — на користь громадянки.


Довідково:
У поточному році прокуратурою області направлено в суд ще один позов до ПАТ «Чернігівобленерго» — про зобов’язання відшкодувати соціально незахищеній громадянці збитки, завдані пожежею, яку спричинило коротке замикання в розташованій біля її двору трансформаторній підстанції.

Останні новини Чернігівщини

17 листопада - День працівників сільського господарства України

17 листопада - День працівників сільського господарства України 09:44

Свято День працівників сільського господарства в Україні або День аграрія відзначається в листопаді. Засновано в 1993 році. Святкові заходи включають вшанування працівників сільського господарства і всього агропромислового комплексу.

17 листопада - Міжнародний день студентів

17 листопада - Міжнародний день студентів 09:43

Студенти - це один із самих прогресивних верств суспільства в усі часи. Їх сміливість і відвага до постійного втілення новаторських ідей, тяга до справжніх ідеалів свободи не раз ставала взірцем до загального наслідування, надихаючи інших і виступаючи прикладом для майбутніх поколінь.

У Чернігові визначили переможців конкурсу проєктів програм стосовно молоді та дітей міста

У Чернігові визначили переможців конкурсу проєктів програм стосовно молоді та дітей міста 15:19

У Чернігові відбувся конкурс проєктів програм, розроблених інститутами громадянського суспільства, стосовно молоді та дітей міста. На засіданні конкурсної комісії 14 листопада визначили переможців цього конкурсу.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини