Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 12 листопада, 14:32:59

На Чернігівщині активно декларують доходи

11.02.2015   08:35Агенцiя

З кожним днем набирає обертів кампанія декларування доходів громадян. Жителі Чернігівщині активно декларують доходи, отримані у 2014 році. Так, з початку 2015 року про свої минулорічні доходи повідомили майже 1,5 тис. громадян області.

субсидії

субсидії

Як повідомила заступник начальника управління доходів і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Чернігівській області Наталя Кузнецова, загальна сума задекларованих доходів склала 50,6 млн.грн.

Найактивніше звітують ті громадяни, які протягом минулого року отримували спадщину – 180 декларацій на загальну суму майже 15 млн.грн., здійснювали продаж об’єктів нерухомого та рухомого майна – 36 декларації на суму майже 4,5 млн.грн, надавали майно в оренду, найм (піднайм) – 95 декларацій на загальну суму близько 0,6 млн. грн.

Крім того, громадянами на сьогодні подано 415 декларацій для отримання податкової знижки. За словами Наталі Кузнецової, загальна сума, що підлягає поверненню із бюджету, складає 542 тис. гривень.

Хто ж має право скористатися податковою знижкою? Відповідно до норм Податкового кодексу України, якщо у 2014 році Ви отримували доходи у вигляді заробітної плати та сплачували за своє навчання або навчання члена своєї сім'ї І-го ступеня споріднення, здійснювали внески у недержавні пенсійні фонди, страхували себе або членів сім’ї, перераховували кошти у вигляді пожертвувань або благодійних внесків, всиновлювали дітей, погашали пільговий іпотечний житловий кредит. Отже, маєте право подати декларацію на податкову знижку та отримати повернення частини сплаченого протягом минулого року до бюджету податку на доходи.

До речі, скористатися правом для отримання податкової знижки можна упродовж всього року. Право на нарахування податкової знижки на наступні звітні періоди не переноситься.
 

Останні новини Чернігівщини

Служба зайнятості допомагає здобути затребувану на ринку праці професію

Служба зайнятості допомагає здобути затребувану на ринку праці професію 13:36

А чи знаєте ви, що в службі зайнятості можна безкоштовно здобути нову професію чи підвищити кваліфікацію? Протягом січня-жовтня 2019 року на Чернігівщині майже 3 тисячі безробітних громадян скористалися цією можливістю.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:32

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 11 листопада до 8:00 12 листопада 2019 року.

На трасах Чернігівщини цьогоріч буде встановлено 11 демпферних систем

На трасах Чернігівщини цьогоріч буде встановлено 11 демпферних систем 09:16

Продовжуємо впроваджувати сучасні підходи у безпеці дорожнього руху. Цьогоріч на автошляхах державного значення Чернігівської області буде встановлено одинадцять демпферних систем - амортизаційних пристроїв, що слугують для мінімізації наслідків ДТП та збереження життя людей.

Розширюється виробництво енергії з альтернативних джерел

Розширюється виробництво енергії з альтернативних джерел 09:02

В Україні встановлено 70 МВт біогазових установок (47 МВт працюють на агровідходах, 23 МВт – на сміттєзвалищах). Про це повідомили в Держенергоефективності.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини