Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 26 листопада, 23:44:23

На Чернігівщині активно декларують доходи

11.02.2015   08:35Агенцiя

З кожним днем набирає обертів кампанія декларування доходів громадян. Жителі Чернігівщині активно декларують доходи, отримані у 2014 році. Так, з початку 2015 року про свої минулорічні доходи повідомили майже 1,5 тис. громадян області.

субсидії

субсидії

Як повідомила заступник начальника управління доходів і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Чернігівській області Наталя Кузнецова, загальна сума задекларованих доходів склала 50,6 млн.грн.

Найактивніше звітують ті громадяни, які протягом минулого року отримували спадщину – 180 декларацій на загальну суму майже 15 млн.грн., здійснювали продаж об’єктів нерухомого та рухомого майна – 36 декларації на суму майже 4,5 млн.грн, надавали майно в оренду, найм (піднайм) – 95 декларацій на загальну суму близько 0,6 млн. грн.

Крім того, громадянами на сьогодні подано 415 декларацій для отримання податкової знижки. За словами Наталі Кузнецової, загальна сума, що підлягає поверненню із бюджету, складає 542 тис. гривень.

Хто ж має право скористатися податковою знижкою? Відповідно до норм Податкового кодексу України, якщо у 2014 році Ви отримували доходи у вигляді заробітної плати та сплачували за своє навчання або навчання члена своєї сім'ї І-го ступеня споріднення, здійснювали внески у недержавні пенсійні фонди, страхували себе або членів сім’ї, перераховували кошти у вигляді пожертвувань або благодійних внесків, всиновлювали дітей, погашали пільговий іпотечний житловий кредит. Отже, маєте право подати декларацію на податкову знижку та отримати повернення частини сплаченого протягом минулого року до бюджету податку на доходи.

До речі, скористатися правом для отримання податкової знижки можна упродовж всього року. Право на нарахування податкової знижки на наступні звітні періоди не переноситься.
 

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 553 нових випадки COVID-19

Виявлено 553 нових випадки COVID-19 17:40

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 26 листопада в області зафіксовано 553 нових випадки COVID-19.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 13:22

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Чернігівщина приєдналась до Всеукраїнської акції

Чернігівщина приєдналась до Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства". ФОТОрепортаж 13:10

У середу, 25 листопада в Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок на Чернігівщині стартувала Всеукраїнська інформаційна кампанія «16 днів проти насильства».

В Чернігові з’явилась пам’ятна дошка герою-підпільнику

В Чернігові з’явилась пам’ятна дошка герою-підпільнику 12:38

13 листопада на будинку №7 по вулиці Родімцева міста Чернігів, відкрили меморіальну дошку підпільнику часів Другої Світової війни Олександру Дмитровичу Михайленку.

Капітальні інвестиції в Чернігівській області. ДОВІДКА

Капітальні інвестиції в Чернігівській області. ДОВІДКА 12:28

У січні–вересні 2020 р. обсяг капітальних інвестицій підприємств та організацій Чернігівщини становив 3638 млн.грн. Майже всі вони (99% загального обсягу) вкладені в матеріальні активи.