В Чернігівському районі загинуло 116 голів свиней
4-го лютого у селищі Михайло-Коцюбинське виникла пожежа тваринницької будівлі, яка належить місцевому приватному орендному підприємству ім. Войкова.
Близько 15 години одна з працівниць побачила дим, що виходів з-під даху, відкрила двері приміщення і побачила, що в середині відбувається горіння. Жінка побігла викликати рятувальників. В цей час через приплив повітря вогонь почав швидко розповсюджуватися на дах і горище, де, до того ж, зберігались запаси сіна й соломи.
Повідомлення про пожежу до оперативно-координаційного центру УМНС в області надійшло о 15:43. За кілька хвилин на місце пригоди прибуло перше відділення пожежно-рятувального підрозділу з селища Михайло-Коцюбинське. Оцінивши обстановку, адже на цей час вогонь охопив вже майже половину тваринницької ферми, рятувальники викликали додаткові сили. До місця пригоди прибуло друге відділення з селища та ще три підрозділи з Чернігова. Відсутність поруч вододжерел лише ускладнювало роботу рятувальників, адже їм доводилось їздити за кілька кілометрів заправлятись водою.
В результаті пожежі загинуло 116 голів свиней, вогнем знищено покрівлю та перекриття по всій площі будівлі. В ході розслідування причин пожежі було з’ясовано, що для обігріву маленьких поросят використовувались нагрівальні прилади з відкритими лампами розжарювання. До того ж вони знаходились на небезпечні відстані від спалимих матеріалів. Однією з найбільш ймовірних причин виникнення пожежі є те, що лампа розжарювання лопнула, нагрівальний елемент випав і призвів до загоряння.
По факту пожежі проводиться розслідування, збитки встановлюються.
Останні новини Чернігівщини
Власна справа, народжена з мрії та досвіду… 13:08
Юрій Нешкуренко з Чернігова давно знав, чим хоче займатися. За освітою він — слюсар з ремонту автомобілів, а на практиці — людина, до якої зверталися друзі та знайомі по допомогу з автівками. Ремонт власного авто, поради іншим, робота «для своїх» — усе це поступово переросло у мрію про власну справу.
Про ставки податків для фізичних осіб-підприємців 13:06
Пунктом 293.1 ст. 293 Податкового кодексу України (далі – Кодексу) визначено, що ставки єдиного податку для платників першої групи встановлюються у відсотках (фіксовані ставки) до розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – прожитковий мінімум), другої групи – у відсотках (фіксовані ставки) до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – мінімальна заробітна плата).
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:02
Протягом минулої доби зареєстровано 11 небезпечних подій, а саме: 11 пожеж.
Поліція викрила двох зухвалих зловмисників, які вчинили бійку та погрожували зброєю у Прилуках 08:36
За оперативного супроводу співробітників відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції слідчі під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури повідомили про підозру двом чоловікам, які вчинили хуліганські дії біля одного з ресторанів міста.
У Козельці поліцейські затримали підозрювану у вбивстві знайомого 08:34
Поліцейські відділення №1 (сел. Козелець) Чернігівського райуправління поліції затримали 42-річну місцеву мешканку, яка під час сварки вбила свого знайомого. Поліцейські помістили затриману до ізолятора тимчасового тримання.