Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 18 вересня, 17:13:53

Волонтерів знову закликали об’єднатися

07.02.2015   12:20Агенцiя

«Об’єднаємось ми – об’єднається Україна» — під таким гаслом проходила зустріч представників різних волонтерських організацій та активістів у Чернігові. Головним питанням для обговорення було об’єднання усіх волонтерських організацій в єдину Всеукраїнську систему допомоги – допомоги військовим, їх родинам та переселенцям зі східних регіонів України.

До Чернігова приїхала «Народна довіра». За словами керівників громадської організації, уже п’ять років її активісти допомагають тим, хто опинився в складній ситуації. Тепер їхня мета – об’єднати усіх волонтерів у єдину Всеукраїнську організацію.

Сергій Шахов, голова ГО «Народна довіра»: «Наше завдання об’єднатися, так ми зможемо допомагати не дрібно а цілком».

На думку «Довіри», волонтери зараз працюють хаотично. Наприклад, один з батальйонів попросив допомогти продуктами – і всі волонтери масово стали привозити їжу. В результаті її багато, вона псується, а натомість не вистачає ліків. І все знову повторюється. А в іншому батальйоні немає ні того, ні іншого.

Олександр Ясенчук, представник благодійного фонду «Захистимо Україну»: «Треба тепловізори і прилади нічного бачення, а не їжа і теплі речі, а вони коштують багато. Того я підтримую цю ініціативу».

На волонтерські збори прийшли також і представники обласної Служби психологічної допомоги солдатам, які іще раз підкреслили необхідність роботи психологів з військовими. Були присутні і самі військові. Вони висловили вдячність усім тим людям, які їх підтримують.

І духовенство зараз допомагає військовим — не тільки молитвою. Багато хто з священнослужителів самі їздять у гарячі точки. Отець Євген вважає, що волонтери мають підтримувати у першу чергу батальйони добровольців, які не перебувають на державному утриманні. Що ж до об’єднання волонтерів – так, вони мають об’єднуватись, але достатньо буде зробити це і на регіональному рівні.

Тієї ж думки і самі волонтери. Вони скептично поставились до ідеї масового об’єднання. За їх словами, допомога не є хаотичною – вони ведуть облік, відправляють речі і продукти суворо за вимогою. До того ж, волонтери точно знають, куди йдуть гроші і хто конкретно отримує зібране і закуплене.

Ольга Палькова, представниця Єдиного волонтерського центру: «І так важко координувати роботу всього 30-ти чоловік, всеукраїнський рівень – я вважаю, поки не варто».

Чернігів – перше місто, куди приїхала «Народна Довіра». Планує побувати вона в усіх обласних центрах зі своєю ідеєю. Що ж, хороші наміри завжди мають і хороші шанси бути підтриманими – аби тільки потім вони достойно втілились.

Останні новини Чернігівщини

Сучасні технології проти раку: у Чернігові обговорили досягнення ядерної медицини 17:07

Фахівці з ядерної медицини, радіаційної онкології та суміжних галузей з різних регіонів України зібралися в Чернігові, щоб обговорити сучасні досягнення ядерної медицини в Україні

На Чернігівщині службовця підозрюють у розтраті понад 200 тисяч гривень з програми «єВідновлення» 17:03

Службовець сільради Ніжинського району підозрюється у розтраті понад 200 тис. грн бюджетних коштів на відновленні пошкодженого житла

Назарій Остапчук — чемпіон світу з пара-армрестлінгу! 12:16

З 10 до 23 вересня в місті Албена (Болгарія) відбувається чемпіонат світу з пара-армрестлінгу серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями зору.

Спортсмени Чернігівщини здобули командні та особисті нагороди чемпіонату України з бойового самбо 11:53

Цими вихідними у Києві паралельно з Кубком України серед дорослих розділ «Лайт» відбувся і чемпіонат України з бойового самбо розділ «Про-фул» серед дітей старшого віку (2015-2016 рр.н.), юнаків молодшого віку (2013-2014 рр.н.) та юнаків середнього віку (2011-2012 рр.н.)

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини