Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 26 лютого, 19:50:24

Найкраще за комунальні послуги сплачували жителі Щорського району

06.02.2015   11:04Агенцiя

У 2014р. жителі Чернігівщини сплатили за житлово-комунальні послуги 763,1 млн.грн., що становить 94,2% нарахованих сум.

Найвищий рівень сплати (103,3%) зафіксовано в Щорському районі, найнижчий – у Чернігівському (87,4%). У 2013р. за рахунок погашення заборгованості минулих періодів за спожиті послуги було відшкодовано 101,7%, повідомляє ГУ статистики в Чернігівській області.

Середні нарахування на одного власника особового рахунку за житлово-комунальні послуги та електроенергію (з розрахунку 150 кВт/год на місяць) у грудні 2014р. становили 648,24 грн., що в 1,5 раза перевищує відповідний показник за грудень 2013р. (420,92 грн.).

На кінець минулого року населення  області заборгувало організаціям-надавачам  послуг 163,7 млн.грн. за спожиті житлово-комунальні послуги.        

За рік борг збільшився на третину. Найбільшу його частку становила заборгованість за централізоване опалення та гаряче водопостачання – 46,1%.  

Не сплачували за цей вид послуг упродовж 3 місяців і більше 50,5% власників особових рахунків. За газопостачання боржниками 3 і більше місяців були 19,5% користувачів, за утримання будинків і споруд та прибудинкових територій – 12,6%, за централізоване водопостачання та водовідведення – 10,3%, за вивезення побутових відходів – 9,7%.

Крім того, за використану електроенергію населення не сплатило 9,8 млн.грн., а боржниками впродовж 3 місяців й більше з цього виду послуг були 1,8 користувачів.

Останні новини Чернігівщини

Відбулася зустріч з Послом ЄС в Україні Матті Маасікасом

Відбулася зустріч з Послом ЄС в Україні Матті Маасікасом 16:41

Сьогодні на Чернігівщині перебуває делегація Представництва Європейського Союзу в Україні на чолі з Послом ЄС в Україні Матті Маасікасом.

Чернігівська профспілкова “молодіжка” відзвітувалася за роботу в 2019 році

Чернігівська профспілкова “молодіжка” відзвітувалася за роботу в 2019 році 14:02

25 лютого відбулося чергове засідання Президії Федерація профспілкових організацій Чернігівської області (ФПО). Одним з питань порядку денного був звіт голови Молодіжної ради ФПО (МР) Віталій Копиш про діяльність у минулому році.

Територіальні громади та їх генеральні плани

Територіальні громади та їх генеральні плани 13:56

Актуальні питання планування населених пунктів, розробки та затвердження містобудівної документації і її стратегічної екологічної оцінки обговорювали посадовці Сосницької, Коропської, Понорницької, Новгород-Сіверської і Менської об’єднаних територіальних громад.

У пункті пропуску

У пункті пропуску "Нові Яриловичі" відбулося засідання Міжвідомчої робочої групи з питань інтегрованого управління кордонами 11:30

25 лютого в пункті пропуску «Нові Яриловичі», що на кордоні з Білоруссю у Чернігівській області, відбулося виїзне засідання Міжвідомчої робочої групи з питань координації інтегрованого управління кордонами.

В Управлінні охорони здоров’я Чернігівської ОДА прокоментували готовність до реагування на випадок поширення коронавірусу

В Управлінні охорони здоров’я Чернігівської ОДА прокоментували готовність до реагування на випадок поширення коронавірусу 11:14

Заступник начальника управління охорони здоров’я ОДА Володимир Пулін прокоментував стан готовності медичної галузі Чернігівщини до можливого поширення коронавірусу. За його словами, в області розроблено чіткий план з недопущення занесення та розповсюдження даного захворювання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини