Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 05 лютого по 08 годину 06 лютого 2015 року
МНС
Пожежі: зареєстровано 2 пожежі в житловому секторі.
1. Пожежа в житловому секторі м. Чернігів, вул. Преображенська О 09 год. 42 хв. в під'їзді п'ятиповерхового житлового будинку сталася пожежа сміття на площі 4 кв. м. Вогнем знищено сміття. Ймовірна причина - необережність під час куріння. Збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 10 000 грн.
2. Пожежа в житловому секторі м. Ніжин, вул. Франка О 18 год. 47 хв. сталася пожежа житлового будинку. Вогнем знищено перекриття на площі 2 кв. м. Причина - порушення правил монтажу електромереж. Збиток - 5 000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 200 000 грн.
Інші повідомлення:
Протягом доби для забезпечення транспортного сполучення на автошляхах Чернігівської області від ДП "Чернігівський облавтодор" було задіяно 109 одиниць спеціальної техніки та 153 працівників. Загальний стан транспортного сполучення задовільний.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 12:20
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж.
На Чернігівщині викрито лікарку ВЛК, яка за грошову винагороду встановлювала фіктивні діагнози для ухилення від мобілізації 12:19
У межах програми з викриття протиправних дій службових осіб військово-лікарської комісії «Зворотній бік ТЦК та ВЛК» за процесуального керівництва Деснянської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону повідомлено про підозру члену військово-лікарської комісії одного з РТЦК та СП на Чернігівщині за ч. 1 ст. 368, ч. 1 ст. 366 КК України (одержання службовою особою неправомірної вигоди, внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей).
Які платформи ШІ можуть полегшити роботу редакцій: поради експерта 10:21
Claude, ChatGPT, Perplexity, NotebookLM, ElevenLabs та інші сервіси штучного інтелекту можуть суттєво полегшити роботу медійників під час створення контенту.
«Точка опори» та «Досвід має значення»: стартували нові програми підтримки бізнесу та ринку праці 10:09
У фокусі онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу», що відбулася наприкінці минулого тижня, – дві нові урядові програми «Точка опори» та «Досвід має значення».
Вдалий виступ: 10 медалей у скарбничці Чернігівщини 09:16
З 25 до 26 квітня у Кам'янець-Подільському Хмельницької області відбувся ІІ етап Кубка України з легкої атлетики з метань, а також всеукраїнські змагання з легкоатлетичних метань на честь олімпійських чемпіонів Фаїна Мельник та Анатолій Бондарчук.